2004-ieji baigsis nauju JBC albumu

Kitą savaitę prekybos centruose ir muzikos parduotuvėse pasirodysiantis antrasis hip hopo grupės JBC albumas “Epizodai” taps paskutiniu 2004 metais išleistu lietuviškos muzikos albumu.

“Epizodus” reperiai pradėjo įrašinėti vos pasirodžius jų debiutinei plokštelei “4 elementai”.

“Užtrukome pusantrų metų. Tai – gana ilgas laikas, tačiau mes nesistengėme forsuoti įvykių. Nenorime “kepti” dainų, kaip tai daro kai kurios Lietuvos popgrupės bei atlikėjai, būtinai išleidžiantys savo albumus kalėdiniu laikotarpiu, taip tikėdamiesi didesnių pardavimų. “Epizodai” pasirodys prieš pat Naujuosius metus, ir tai – gana simboliška. Juk mūsų naujasis albumas – lyg savotiškas metraštis, kuriame prisimenamas ir visose pasaulio žiniasklaidos priemonėse nuskambėjęs Lietuvos prezidento Rolando Pakso atstatydinimas. Būtent jo garsusis palinkėjimas žurnalistams praleisti gerai savaitgalį darbo savaitės pradžioje paskatino sukurti dainą “Penktadienis”, - pasakojo JBC lyderis Broo.

Anot jo, antrasis grupės albumas - žymiai brandesnis ir įvairesnis nei debiutinė plokštelė.

“Užtikrinu, kad tie, kurie žino tik radijo hitais tapusius “Penktadienį” bei “Adriano”, perklausę “Epizodus” bus gerokai nustebę”, - sakė Broo.


   

Facebook comments