2008-aisiais metais internete žmones labiausiai domino Britney Spears

Statistika rodo, jog per pastaruosius 12 mėnesių internete daugiausiai informacijos buvo ieškoma apie pop žvaigždę Britney Spears.

Šiandien savo naujausią albumą išleidžiančios atlikėjos pavardė buvo dažniau įvedama į paieškos lauką nei kitos skandalingos dainininkės Amy Winehouse bei išrinktojo JAV prezidento Barack‘o Obamos.

Susidomėjimas Spears gyvenimu neblėso, mat nuolat pasirodydavo faktų apie ne itin sėkmingus jos bandymus kapstytis iš įvairių bėdų.

Be to, kad visus metus dalyvavo teismuose dėl savo vaikų globos, ji pavasarį porai dienų buvo atsidūrusi ir psichiatrų priežiūroje.

Tarp dešimties populiariausių „Yahoo“ užklausų 2008-aisiais taip pat buvo rugsėjį albumą „Dig Out Your Soul“ išleidę „Oasis“. Jie užėmė ketvirtą poziciją, o kita britų dainininkė Amy Winehouse liko septintoje pozicijoje.

„Be galo įdomu pažvelgti atgal į praeinančius metus ir prisiminti tas istorijas, asmenybes ir temas, kurios patraukė visuomenės dėmesį – kai kurie tų dalykų atrodo tikrai tolimi, tačiau apie kitus iki šiol karštai diskutuojama,“ kalbėjo „Yahoo! Europe“ atstovė Kristof Fahy.

Tuo tarpu ponas Obama atsidūrė 6-oje topo pozicijoje. Tam įtakos turėjo nemažai Europos spaudoje eskaluoti JAV prezidentų rinkimai.


   

Facebook comments