2011-ųjų metų muzikos pasaulis: kas žibėjo labiau - moterys ar vyrai? (+ foto galerija)

Jei remiantis muzikos topais būtų galima remtis nusakant vyrų ir moterų lygių teisių padėtį, ko gero, pralaiminčiųjų pusėje galėtų atsidurti ir stiprioji lytis.

2011-aisiais metais topus tiesiog užvaldė tokių žvaigždžių kaip Jessie J, Lady Gagos, Rihannos ir Adelės muzika – peržvelgus geriausiai parduodamų ir aukščiausiai pakilusių dainų sąrašus, peršasi išvada, jog besibaigiantys metai “priklausė” būtent moterims.

Sudarytas 25 sėkmingiausių dailiosios lyties atstovių sąrašas, kuriame vietos atsirado tiek senosioms žvaigždėms, tiek naujokėms.

Kiekviena iš jų svariai prisidėjo prie 2011 m. muzikos skambesio – vienos tai darė sėkmingais albumais ir singlais, kitos gi – įspūdingais pasirodymais scenoje.

Peržvelkite šį sąrašą ir palyginkite su žemiau pateikiama analogiška 2011 m. muzikos pasaulio vyrų suvestine.

Nors dėl moterų dominavimo ginčytis būtų sunku, negalima teigti, kad pop ir roko muzikos pasaulio vyrai tik vaikštinėjo aplink krapštydamiesi pakaušį. Ne, jie taip pat turėjo ką pasiūlyti.

Repo pasaulis sulaukė dviejų hiphop’o titanų Kanye West’o ir Jay-Z dueto “Watch The Throne”, o bene labiausiai netikėtos sėkmės šiemet sulaukė “Odd Future” atstovas Tyler the Creator.

Roko mėgėjams džiaugsmo suteikė metų pradžioje albumą pristatę “Radiohead”, kuriems įkandin sekė “The Horrors”, “Coldplay” ir Noel’is Gallagher’is.

Ne mažiau dėmesio sulaukė ir bene madingiausia muzika šiuo metu laikomo dub step atstovai.

Tiesa, vieną nuostabiausių metų albumų šiemet parašė vienas žmogus. Kalbame apie “Bon Iver” arba tiesiog Justin’ą Vernon’ą.

25 labiausiai pasižymėjusių muzikos pasaulio vyrų – šioje galerijoje.

Kas, jūsų nuomone, valdė muzikos pasaulį šiais metais? Vyrai ar moterys? O galbūt šiuose sąrašuose kažko pasigedote? Pasidalinkite mintimis komentarų skiltyje.   

Facebook comments