2014-ieji bus tikrai džiugūs metai "The Cure" gerbėjams - grupė paskelbė apie naujo albumo ir DVD išleidimą bei "Trilogijos" koncertus

Norite naujo "The Cure" albumo? Koncertinio DVD? Koncertų, kuriuose jie gros savo klasikinių albumų trilogiją? Tuomet 2014-ieji gali būti jūsų laimės metai, nes visa tai šiemet "The Cure" ir ketina pasiūlyti savo gerbėjams.

Legendinė Anglijos roko grupė paskelbė apie savo būsimo 14-ojo studijinio albumo išleidimą ir pažadėjo visą eilę "Trilogijos" koncertų, kuriuose nuo pat pradžios iki galo gros tris klasikinius savo albumus.

"The Cure" įrašė naująjį albumą, pavadintą "4:14 Scream", kurdami paskutinįjį - 2008-ųjų "4:13 Dream". Kol kas žinoma nedaug detalių - tik tiek, kad albumas pasirodys kelių ateinančių mėnesių laikotarpyje, o jį lydės dar ir koncertinis DVD.

Pasaulinis, jau trečiasis "Trilogijos" turas prasidės šių metų pabaigoje, o jame "The Cure" gros pilnai visas dainas iš trijų savo albumų - "The Top", "The Head On The Door" ir "Kiss Me Kiss Me Kiss Me".

2002-ais "The Cure" pirmąkart surengė "Trilogy" turą, kuriame grojo visas dainas iš "Pornography", "Disintegration" ir "Bloodflowers" albumų, o 2011-ais jie tą darė su "Three Imaginary Boys", "Seventeen Seconds" ir "Faith" albumais.

Atrodo, šiemet "The Cure" gerbėjams tikrai yra dėl ko gyventi.   

Facebook comments