50 Cent: “gėjų nekenčiu, lesbietės – nieko prieš jas“

Nepaisant to, kad balandžio mėnesį duotame interviu "Playboy" televizijai reperis 50 Cent kai ką supykdė, pasakydamas keletą nemalonių pastabų homoseksualams, jis gavo pakvietimą į organizacijos "The Gay & Lesbian Alliance Against Defamation's" (GLAAD) renginį - 15-ąją kasmetinę "Media Awards" ceremoniją.

"Man nepatinka hom*kai," anksčiau sakė 50 Cent "Playboy" televizijai. "Man nepatiktų būti šalia gėjaus, nes man nepatinka jų mąstysena. Nesu iš anksto nusistatęs, tiesiog negalėčiau bendrauti su žmogumi, kuris yra gėjus. Mes neturime nieko bendro. Aš verčiau pasirinkčiau aiškių ir suprantamų pažiūrų bičą. Bet moterys, kurioms patinka moterys - tai man tinka."

50 Cent, kurio žuvusi motina buvo biseksualė, sakė, kad, kalbėdamas apie homoseksualus, tik stengėsi būti atviras.

"Na ir kas, jei apie mano rašo, kad aš iš anksto priešiškai nusiteikęs," vėliau sakė reperis. "Aš visada sakau tai, ką manau, ir dėl to jaučiuosi gerai. Kai žmonės išgarsėja, jų požiūris ir nuomonė keistai pasikeičia. Bet aš nieko savyje nekeičiu ir per bet kokį interviu kalbu taip, kaip kalbėčiau gatvėje. O gatvėje mes nemėgstame hom*kų. Tai gali pasirodyti nepagarba jiems, bet aš kalbu faktais."

Vakar, kovo 16d., GLAAD organizacija triukšmingai pritarė 50 Cent atvirumui interviu su "Playboy" metu.


   

Facebook comments