Aiškėja, kas nušovė "D12" reperį

Pranešama, jog asmuo, įtariamas „D-12“ nario reperio Proof‘o nužudymu, pats įdavė save policijai.

Detroito Aštuntojoje Mylioje esančio naktinio klubo „3C“ apsaugininkas šiuo metu yra areštuotas. Nusikaltimas įvyko ankstų antradienio rytą.

28-erių Mario Etheridge‘as laikomas pagrindiniu įtariamuoju dėl mirtimi pasibaigusių šaudymų, nors jo advokatai tikina, kad jis bus visiškai atleistas nuo bet kokios bausmės.

Randall‘as Upshaw, kalbėdamas apie savo klientą vos išėjęs iš policijos nuovados, teigė, jog „jis nepadarė nieko neteisingo ir esu tikras, kad faktai bus išsiaiškinti“.

Tuo tarpu Etheridge‘o darbo draugas, kitas apsaugininkas 35-erių Keith‘as Bender‘is šiuo metu vis dar yra kritinės būklės, o juo dėl per tą patį susišaudymą patirtų šūvių į galvą, rūpinasi Detroito ligoninės medikai.

Paaiškėjo, jog abu apsaugininkai yra pusbroliai, o tuo tarpu policija iškėlė versiją, kad pirmąjį susišaudymo šūvį paleido būtent labiausiai nukentėjęs Proof‘as.

Policijos atstovas spaudai seržantas Omar‘as Feliciano vakar teigė, jog išsiaiškino, jog šaudyti pirmasis pradėjo Proof‘as (tikrasis vardas – Deshaun‘as Holton‘as), tačiau vis dar lieka neaišku, kas atsakė į jo ataką.


   

Facebook comments