Aistė Pilvelytė savo naujomis dienomis ragins ieškoti meilės

Šią savaitę pasirodysiančio dainininkės Aistės Pilvelytės albumo „Meilė dar gyva“ pavadinimas nėra vien pompastiškas žodžių junginys. „Šiame albume įrašytomis dainomis klausytojams noriu pasakyti, kad meilė, kaip jausmas, dar yra gyva. Reikia ja tikėti ir jos ieškoti, nes ji pati savaime pro kambario duris neįžengs“, - sakė po septynerių metų pertraukos savo antrąjį albumą išleidžianti atlikėja.

Ketvirtadienį, lapkričio 22 dieną, trylika spalvingų, emocionalių savo albumo dainų Aistė ir jai talkinanti gyva grupė pirmą kartą visuomenei pristatys sostinės kokteilių ir gyvos muzikos klube „L‘amour“.

„Kas žino, koks yra tas meilės jausmas? Jį sunku nupasakoti žodžiais, - albumo pasirodymo išvakarėse svarstė Aistė Pilvelytė. – Vienoks šis jausmas būna paauglystėje, dar kitaip meilę supranti, kai jau esi subrendusi“.

Nors Aistė vengia praskleisti savo asmeninio gyvenimo užuolaidas, tačiau išvydus švytinčias dainininkės akis, nesunku suprasti, kad jos gyvenime meilės reikalai klojasi puikiai. Prieš kelerius metus sukūrusi šeimą, Aistė džiaugiasi savo išrinktuoju. „Mano gyvenime buvo tokių akimirkų, kai tikrai galvojau, kai liksiu senmerge. Aš daug reikalauju ir iš savęs, ir iš kitų žmonių. Bet atsirado žmogus, kuris yra kantrus, supratingas, į kurio petį bet kada galiu atsiremti. Jis – vyriškas vyras. Deja, šiandien tokių žmonių sutiksi retai“, - atvirai sakė Aistė Pilvelytė.

Naujajame albume skamba įvairių muzikinių žanrų užsienio ir Lietuvos autorių sukurti kūriniai. Tarp jų – ir ispanų kompozitoriaus Rafaelio Artesero sukurta „Emotional Crisis“, kuri tik per plauką Aistei nepelnė kelialapio į gegužės mėnesį Helsinkyje vykusį Eurovizijos finalą.

Plokštelėje yra ir daugiau „eurovizinio“ atspalvio – Aistė, pritaikiusi lietuviškus žodžius, jausmingai perdainavo Izraelio dainininkės Shiri Maimon eurovizinę baladę „The Silence That Remains“. Šiuolaikinio skambesio kompaktinei plokštelei suteikė novatoriški lietuvių kūrėjai – kompozitorius Marius Salynas bei elektroninės muzikos pradininkų „Exem“ ideologas Mindaugas Kazakevičius-Kryžius.


   

Facebook comments