Akustiniame koncerte Londone naujas savo dainas pristatė spalvingasis Mika (+ video)

Britų pop muzikos atlikėjas Mika birželio 8-ąją dieną akustiniame koncerte Londono „Sadler's Wells“ teatre pristatė naujus savo kūrinius.

Dainininkas, kurio debiutinis albumas „Life in Cartoon Motion“ britų salose pripažintas keturis kartus platininiu, pristatė du kūrinius iš būsimojo studijinio albumo bei keletą publikai gerai žinomų hitų.

Greito tempo, spalvingi pop muzikos kūriniai „Good Gone Girl“ ir „Blame It on the Girls“ priminė atlikėją išgarsinusius hitus „Grace Kelly“ ir „Love Today“. Mika taip pat pristatė ir kūrinius iš naujausio nepilno savo disko „Songs for Sorrow“ – skambėjo dainos „Toy Boy“, „Lonely Alcoholic“, „Blue Eyes“ (kuri pretenduoja ir į „Music.lt Top 40“) bei „Lady Jane“. Šiuose kūriniuose dainininkas atskleidžia jausmingesnę savo pusę.

Nepaisant to, kad šis šou buvo pristatomas kaip intymus akustinis pasirodymas, jame netrūko ir Mikai būdingo spalvingumo bei šou elementų. Koncertą užbaigė vienas didžiausių jo hitų, daina „Relax (Take It Easy)“, kurios metu į sceną suplūdo daugybė dainininko gerbėjų.

Mikos hitai

"Relax (Take It Easy)"

"Happy Ending"

"Grace Kelly"

"Love Today"

"Big Girl"


Mikos nepilno albumo "Songs For Sorrow" dainos

"Toy Boy"

"Blue Eyes"

"Lady Jane"

"Lonely Alcoholic"


Būsimo Mikos studijinio albumo kūriniai

"Good Gone Girl"

"Blame It on the Girls"


   

Facebook comments