Alano Chošnau „Akustinis koncertas tamsoje“ - gruodžio 1 d.

Pristatome vienos iš ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių - Alano Chošnau - tikro garso albumą „Akustinis koncertas tamsoje“, kuris buvo įrašytas pasitelkus talentingus kviestinius atlikėjus ir aukščiausio lygio garso bei vaizdo režisierius, operatorius ir kitus specialistus, prisidėjusius prie šio išskirtinio projekto. Albumas, kuriame skamba 15 naujai atliktų geriausių šio dainininko dainų, išleistas tiek kasetės ir kompaktinio disko pavidale, tiek DVD formate.

“Šis projektas - padėka visiems, kurie klausosi mano muzikos, mane gerbia ir myli. Aš pats po ilgo ir nuoširdaus darbo galiu tik pasidžiaugti šiuo albumu. Tikiuosi, kad jis patenkins ir mano gerbėjų lūkesčius,” – sakė pats dainininkas.

Pasak Alano Chošnau, „Akustinio koncerto tamsoje“ įrašams jis kartu su muzikantų grupe ruošėsi ilgiau nei tris mėnesius ir ištisas dienas praleido repeticijų salėje, kur gimė naujos jo dainų versijos, o paties koncerto filmavimas LRT studijoje truko daugiau nei aštuonias valandas. „Be galo džiaugiuosi surinkęs pačius geriausius muzikantus, su kuriais dirbti prie šio projekto man buvo vienas malonumas,“ - teigė dainininkas, turėdamas omenyje jam talkinusius Eduardą Armorą, Andrių Murencevą, Olegą Jerochiną, Aydą Žiliūtę, Soheil Bachara, Andrejs Orlovs, Vytį Vainilaitį, Darių Rudį, Jevgenij Snytkin ir Romaną Repiną.

Kaip ir minėjome, filmuojant ir ruošiant išleidimui Alano Chošnau „Akustinį koncertą tamsoje“ dalyvavo ir patyrę garso bei vaizdo režisieriai, operatoriai, dailininkai bei kiti muzikos industrijos profesionalai, kurių dėka melomanai galės gėrėtis tiek puikiai nufilmuotu ir sumontuotu vaizdu, tiek kruopščiai įrašytu ir sutvarkytu koncerto garsu. “Neslėpsiu, kad dar iki šio albumo pasirodymo pajutau didelį susidomėjimą iš savo gerbėjų pusės. Tai, kad žmonės vis labiau vertina aukšto lygio muziką, be galo nudžiugino tiek mano, tiek kitų muzikantų širdis,” – sakė Alanas Chošnau.

Alano Chošnau albumą „Akustinis koncertas tamsoje“ sudaro šie kūriniai iš ankstesnių jo albumų „Pusiau atmerktos akys“ (2003 m.), „Mintimis su tavimi“ (2003 m.) ir „Iš dangaus“ (2005 m.): “Rojuj šiąnakt snigo”, “Mano geroji fėja”, “Mėnulio tango”, “Kaip svaigsta galva”, “Baltas ilgesys”, “Ar tai tu?”, “Žvaigždele mano”, “Už mus abu”, “Meilė tau”, “Tau vienai”, “Malda”, “Mano Dievas tik žmogus”, “Lopšinė”, “Tu man esi” ir “Laiškas ant sniego”.

Oficialus Alano Chošnau tikro garso albumo „Akustinis koncertas tamsoje“ pristatymas įvyks gruodžio 1 dieną (ketvirtadienį) klube „Connect“, Vilniuje.


   

Facebook comments