Albumas „Made in LT“ – geriausias muzikinis suvenyras iš Lietuvos

Šiandien prekyboje pasirodo geriausios lietuviškos muzikos rinkinys „Made in LT“. Skirtingai nuo kitų Lietuvoje išleidžiamų muzikos albumų, ši reprezentacinė plokštelė pirmiausia yra skirta ne lietuvių klausytojui. Muzikos agentūros M.P.3 išleistas albumas yra muzikinis suvenyras iš Lietuvos, kuris skirtas parsivežti lauktuvių iš mūsų šalies, taip pat vežtis dovanų su savimi į užsienį draugams ar pažįstamiems.

Pirmąjame rinkinio „Made in LT“ leidime pristatomi „Skamp“, SEL, Jurgos, „InCulto“, „Pieno lazerių“, „Lemon Joy“, Rasos ir Jono, „G&G sindikato“ ir kitų atlikėjų kūriniai. „Į šį albumą sudėjome geras emocijas, nuotaiką ir energiją. Nesistengėme būtinai atiduoti duoklę patiems garsiausiems lietuvių atlikėjams, tad albumas yra nuotaikingas, jaunatviškas ir tuo pačiu kokybiškas“, sakė rinkinio prodiuseris Vaidas Stackevičius.

Plokštelėje skamba 2004-2007 metais įrašyti lietuvių atlikėjų populiarūs, nuotaikingi ir įdomūs kūriniai, iš viso keturiolika dainų. Rinkinį „Made in LT“ numatoma platinti ne tik įprastuose prekybos taškuose, tačiau ir suvenyrų parduotuvėse, oro uostuose, kruiziniuose laivuose ir kitose vietose, kur yra užsieniečių srautai.

„Padedame gerai muzikai rasti klausytojus, o klausytojams – gerą muziką. Ir nors šis albumas skirtas lietuvių atlikėjų dar beveik nepažįstamam klausytojui, tikimės, kad jis įvertins gerą albumo nuotaiką ir kokybę“, sakė Vaidas Stackevičius.

Plokštelės „Made in LT“ pirmojo leidimo partneriais tapo Lietuvos institutas, Klaipėdos jūrų uostas, žurnalas „Lithuania in the World“ ir gidai „Vilnius In Your Pocket“, „Kaunas In Your Pocket“ bei „Klaipėda In Your Pocket“.

„Jau penkiolikti metai esame turizmo rinkos informacijos lyderiai, gerai žinome į Lietuvą atvykstančių užsieniečių interesus ir poreikius, todėl mielai sutikome prisidėti prie šio projekto. Manome, kad „Made in LT“ tikrai sulauks deramo dėmesio. Pasaulis dar taip mažai pažįsta mūsų pop kultūrą, o šis projektas – puikus būdas ją skleisti, populiarinti ir, žinoma, tobulinti“, sakė „In Your Pocket“ atstovybės Lietuvoje direktorė Gabija Thomson.

Leidėjų teigimu, albumo pasirodymą entuziastingai palaikė ne tik albumo partneriai, bet ir patys muzikos atlikėjai, autoriai bei jų leidybinės firmos. Iškart po pasirodymo kovo mėnesį plokštelė „Made in LT“ iškeliavo į Majamį, į didžiausią pasaulyje tarptautinę jūrų uostų parodą.

„Made in LT“ - ne pirmas užsieniui skirtas M.P.3 agentūros projektas. Praėjusiais metais M.P.3 licencijavo Jurgos, „Lemon Joy“, „LT United“ ir Andriaus Mamontovo muziką pasaulyje populiariuose interneto portaluose „iTunes“, „Napster“, „eMusic“, „Amazon“, „Virgin Mega“ ir kituose. Penkerius metus gyvuojanti agentūra taip pat atstovauja latvių grupę „The Hobos“ ir dalyvauja įgyvendinant užsienio atlikėjų koncertus Lietuvoje.


   

Facebook comments