Albumo pristatymas: Žygio debiutinis darbas "Vanilinis lietus"

„Romantika, gera nuotaika, meilė ir modernūs ritmai“, - taip trumpai savo debiutinį albumą „Vanilinis lietus“, kurį lapkričio 15-ąją išleis „Koja Records Group“, pristato devyniolikametis dainininkas Žygis (Žygimantas Barysas). Ne viename tarptautiniame jaunųjų pianistų konkurse dalyvavęs Žygis tikisi, kad sėkmė jį lydės ir pramoginės muzikos pasaulyje.

Merginų numylėtinis

Žygis kelią į popmuzikos pasaulį pradėjo prieš porą metų – tada jis dalyvavo garsiajame „Fizz Superstar“ konkurse. Įveikęs kelis atrankos etapus, į finalinį etapą vaikinas nepateko. „Tačiau tai tik tapo stimulu dar daugiau dirbti. Beveik visus paties uždirbtus pinigus išleisdavau studijose įrašinėdamas dainas. Dėkoju likimui ir žmonėms, kurie įvertino mano kūrybą“, - sakė Žygis. Vos prieš pusantrų metų su savo pirmąja daina „Tu - mano džiaugsmas“ radijo stočių eteryje debiutavęs vaikinas (tuo metu dar tebesivadinęs pseudonimu Žygo-X), dabar jau ragauja pirmuosius populiarumo vaisius: kūriniai „Vanilinis lietus“, „Ša la la – O pa pa“ bei „Taip, kaip nori tu“ tapo radijo stočių hitais, o išvaizdžiam devyniolikmečiui žiniasklaida prilipdė merginų numylėtinio etiketę. Atrodo, ne be reikalo. Visą praėjusią vasarą žiniasklaida mirgėjo nuo pranešimų apie Žygio nuotykius: viena gerbėja pasisiūlė jam pagimdyti vaiką, kita panelė, siekdama dainininko dėmesio, kibo į plaukus Žygio draugei. Neseniai žiniasklaidoje buvo gana plačiai aprašytas vienas nutrūkęs Žygio meilės romanas – likus vos porai savaičių iki debiutinio albumo pasirodymo scenos debiutantas liko be antrosios pusės. „Tačiau laikas ir muzika gydo žaizdas. O galbūt ir nauja meilė?“, - vylėsi merginų dėmesio nestokojantis Žygis.

Albumas visiems

Modernūs muzikos stiliai (2 step garage, soul bei house), persipinantys su puikia, šiuolaikiška meilės lyrika – visa tai galima pajusti debiutiniame Žygio albume. Devyniolikametis vaikinas neatsitiktinai vadinamas vienu talentingiausiu naujosios dainininkų kartos atstovu – muzikinį išsilavinimą turintis Žygis sugeba subtiliai prie modernios muzikos ritmų pritaikyti melodijas, kurti kartais žaismingus, kartais lyriškus dainų žodžius.

Praėjusią vasarą Žygio daina „Ša la la – O pa pa“ tapo vienu karščiausiu šiltojo sezono hitu, šis kūrinys buvo pasiekęs labai aukštas pozicijas įvairių radijo stočių populiariausių dainų sąrašuose. Dabar radijo stotyse skamba „Taip, kaip nori tu“ - dar vienai dainai iš debiutinio atlikėjo albumo prognozuojama ne menkesnė sėkmė nei jau vizitine Žygio kortele tapusios „Ša la la – O pa pa“.
Plokštelę „Vanilinis lietus“ dainininkas įrašinėjo kartu su vienu talentingiausių Lietuvos prodiuserių Mario Basanov, vieną kūrinį Žygiui įrašyti padėjo ir šiemetinės „Eurovizijos“ dalyvis Linas Adomaitis.

Debiutinis Žygio albumas „Vanilinis lietus“ pamalonins ir modernių ritmų mėgėjus bei diskotekų lankytojus, ir pasiilgusius romantiškos, šiltos ir jaunatviškos kūrybos. Klausytojams Žygis dovanoja ne tik dainas – kartu su jį remiančiu grožio salonų tinklu „Figaro“ dainininkas parengė staigmeną. Visi įsigijusieji debiutinę Žygio plokštelę „Vanilinis lietus“, galės dalyvauti jaunatviškos plaukų ir kūno priežiūros priemonių „Fudge“ lošime, kuriame galima laimėti fantastiškus prizus – 20 „Fudge“ plaukų ir kūno priežiūros priemonių rinkinių, 30 „Fudge“ kuprinių, net 50 „Fudge“ marškinėlių. Didžiausias loterijos prizas – originalaus dizaino, vienetinis „Fudge“ dviratis.

„Vanilinis lietus“ iš arti: nektarinai, lova ir košmarai

“Nieko nesakyk”.
Pirmoji daina, kurią iš karto po „Fizz Superstar“ konkurso atrankos man sukūrė šiemetinės Eurovizijos dalyvis Linas Adomaitis. Manau, kad tai viena moderniausių albume „Vanilinis lietus“ įrašytų dainų – ji gana smarkiai iš lietuviškos muzikos konteksto išsiskiria savo skambesiu bei 2 step garage ritmika.

“Tu - mano džiaugsmas”.
Ši daina tapo pirmąja, kurią eteryje dažnai pradėjo groti įvairios radijo stotys. Tai leido man išplaukti į plačią Lietuvos muzikos upę. Dainos žodžiai tiesiog išplaukė iš manęs, išliejau tai, kas buvo susikaupę mano mintyse.

“Mano mergina”.
Šiuo kūriniu norėjau įtikti savo klausytojoms merginoms.. “Ar žinai, kad saulė ryte man nuolat primena tave....”

“Vanilinis lietus”.
Daina gimė iš tiesų įdomiai. Žodžius jai kūriau vieną rudens dieną, sėdėdamas Vilniaus Vokiečių gatvėje ant suoliuko. Šalia buvau pasidėjęs didelę dėžę, pilną nektarinų. Netikėtai iš dangaus pasipylė gausus lietus, bet jis nebuvo įprastas rudeniui – šaltas ir įkyrus. Iš dangaus pasipylė saldūs vaniliniai lašiukai, kurie galėjo nunešti į neatrastus kraštus... “O lietus... Toks gaivus.. Jis mane neša į neatrastus kraštus..”

“Aš skrendu”.
Žodžiai šiai dainai gimė penktą valandą ryto, kai grįžęs po vakarėlio pajutau, jog kūrybinės mintys tiesiog veržiasi iš manęs. Žodžiai pylėsi kaip iš gausybės rago... “Paskraidykime kartu” ?

“Šalala – Opapa”.
Viena sėkmingiausių mano dainų. Linksma ir užvedanti, verčianti žmones pakilti nuo patogių sofų ir pajudėti. Tai daina visiems, visur ir visada. Kažkada draugai pasiūlė sukurti dainą, kurioje būtų dainuojami tik šie trumpi žodelyčiai – „šalala-opapa“. Kartą, bandydamas pralinksminti savo draugę, paėmiau ją už rankučių ir, be perstojo kartodami tuos žodelius – „šalala-opapa“ - ėmėme šokinėti ant didelės ir labai minkštos lovos. Tą dieną galvoje šie žodelyčiai tik ir teskambėjo. Vėliau, grįžęs namo, „prilipdžiau“ ir kitus nuotaikingus žodelius – taip ir gimė ši didžiulio populiarumo sulaukusi daina.

“Mano sapnai”.
Gana tamsi daina, ryškiai išsiskirianti iš kitų mano kūrinių. Ir istorija, kaip gimė „Mano sapnai“, nėra linksma: naktis, sapnas, košmaras. Pabudau ir žodžiai išsiliejo ant popieriaus lapo. Tačiau klubų lankytojai anaiptol neliūdi – smagus ritmas, lyg priešprieša tai niūriai nuotaikai, visu verčia pakilti į orą.

“Pasaulis tau šypsosi”.
Ši daina spinduliuoja šiluma ir optimizmu. Pagrindinė kūrinio mintis - pasaulis šypsosi visiems, tik reikia mokėti priimti ir pagauti tuos laimės spindulius ir gerumo šypsnius.

“Tenn rasi mane”.
Sena, gera daina, kuri man labai patinka. Pridėjau kelias savo mintis ir norėjau ją įmažinti savo muzikos stiliumi.

“Taip, kaip nori tu”.
Daina, kuri dvelkia šiltu rudeniu, tuo pačiu vaniliniu lietumi ir gėriu. Svarbiausiai, kad išsipildytų norai. Gyvenime reikia siekti savo užsibrėžtų tikslų, viską daryti su šypsena veide, o tada viskas tampa realybe.


   

Facebook comments