"Alive Way": naujos "bombos" muzikos padangėje

Lietuvos muzikos padangėję gerai žinomi, kaip “Alive Way”, jaunieji pop rokeriai pristato naują video klipą ir naują kūrinį kartu su G. Žaliu, klasikinės muzikos vokalo dėstytoju - autoritetu.

Šiemet “Alive Way” švenčia 5 – erių metų gimtadienį. Per šiuos visus metus grupė sėkmingai surengė muzikinį turą po Londoną, įrašė naują albumą “Starlight”, bet ir sulaukė dėmėsio iš paties “Pink Floyd” legendinės muzikos grupės vadybininko Peterio Jennerio.

Pop roko grupės nariai džiaugiasi, jog jau kurį laiką jų kuriama muzika ir video klipai yra publikuojami tokiame kanale, kaip VEVO. Šis kanalas yra tarptautinis, jis atveria naujas galimybės muzikos rinkoje, ko būtent to ir tikimasi ne tik pačių grupės narių ir vadybininkės, bet ir gerai žinomo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vokalo dėstytojo Giedriaus Žalio. Pas šį muzikos profesionalą balso subtilybių jau ne vienerius metus mokosi “Alive Way” grupės vokalistas Justinas Stanislovaitis ir back vokalistė Kristina Jurevičiūtė. Ne paslaptis, jog buvo daug kalbama apie bendrą dueatą. Ir štai, jau dabar galite jį išgirsti, kurio laukė ne tik Lietuvos muzikos ir tetaro akademijos studentai, dėstytojai, bet ir “Alive Way” grupės klausytojai. Ar gi nesmalsu, kaip galima sugretinti roko ir klasikos muziką viename kūrinyje?

Trumpai apie tai, kaip atsiliepia G. Žalys apie savo mokinius:

- Abu puikūs: muzikalūs, abu nešnabždukai - su stipriais balsais, su geru muzikos ir skonio pojūčiu, puikios sceninės išvaizdos! Ir, unikalūs, nes sugeba dainuoti ne tik rock'o, jazz'o ir pan. stiliaus balsais, bet ir švariu klasikiniu vokalu (gerame lygyje atlikti rimtosios klasikinės muzikos kūrinius).

Paklaustas apie tai, ką mano apie “Alive Way” muzikos grupės stilių ir klasikos gretinimą, dėstytojas atsakė:

- Patinka labai - mano muzika. Klasika ir rock'as visada šalia. Rock'as kilo iš J.S.Bach'o ir pan. Bet labiausiai - iš L.van Beethoven'o, N.Paganini'o muzikos. Todėl tai tikra.

Taigi, galima drąsiai sakyti, jog roko grupės “Alive Way” klausytojai bus stebinami ir dar po 5 – erių metų, kadangi entuziazmo ir iššūkių nestokojantys jaunuoliai žada dar ne vieną naujieną!

Kviečiame įvertinti klasikinio roko kūrinio ir naują video klipą jau gerai žinomai dainai „Big City“:


   

Facebook comments