A.Mamontovas apie Dž.Butkutės triumfą: „Gera matyti, kiek žmonių ją palaiko“

Prie savo rokeriškų šaknų grįžusi ir naująjį albumą „Kryžkelės“ įspūdingu turu pristatanti dainininkė Džordana Butkutė sėkmingai žengia į priekį. Skelbiama, kad jos albumas jau tapo auksiniu, o į artimiausius turo koncertus išparduoti visi bilietai. Gerų žodžių scenos karalienei negaili ir dainininkas Andrius Mamontovas.

„Labai džiaugiuosiu, kad Džordanai, įveikusiai visas gyvenimo negandas, pavyko sugrįžti į didžiąją sceną, - apsilankęs Dž.Butkutės turo koncerte Vilniaus „Siemens“ arenoje teigė A.Mamontovas. - Buvo gera matyti, kiek žmonių ją palaiko. Manau, kad net tie, kurie nėra jos muzikos gerbėjai, išreiškia jai savo žmogišką susižavėjimą.“

Daugiatūkstantinė gerbėjų minia, pasitinkanti Dž.Butkutę bet kurioje turo „Nesudeginta ant laužo“ arenoje, patvirtina, kad atlikėja yra itin geidžiama. O jos naujoji kūryba parodo, kad Džordana dar turi daug potencialo, ambicijų ir jai nepakanka senų hitų šlovės.

„Negalėčiau įvardinti nei vienos Lietuvos dainininkės, kuriai kol kas būtų pavykę bent kažkiek priartėti prie tokio populiarumo ir kultinio statuso, kokį turi Džordana Butkutė. Linkiu, kad likusi koncertinio turo dalis praeitų kuo sėkmingiau“, - kalbėjo A.Mamontovas.

Savo prielankumą Dž.Butkutei jis parodo jau ne pirmą kartą. Vos pasirodė atlikėjos naujasis albumas „Kryžkelės“, Andrius jį džiaugsmingai pakomentavo savo paskyroje socialiniame tinklapyje „Facebook“.

„Naujas Džordanos Butkutės albumas „Kryžkelės“ yra netikėtai geras. Bravo!!! Puikus sugrįžimas“, – rašė A.Mamontovas.

Išgirdęs, kad atlikėja niekuomet nėra gavusi apdovanojimo, jis žengė kitą netikėtą žingsnį: įteikė jai vieną savųjų „Bravo” statulėlių, ant kurios meistrai išgraviravo naują užrašą: „Džordana Butkutė. Albumas “Kryžkelės”. Bravo nuo Andriaus.”

Tačiau jau dabar aišku, kad tuo Dž.Butkutės apdovanojimai neapsiribos. M.A.M.A. Patariamosios tarybos iniciatyva sugrįžta Lietuvos grupių ir atlikėjų auksinių ir platininių diskų apdovanojimai. Jau patvirtinta, kad daugiau nei 6000 tiražu parduotas Džordanos naujausias albumas „Kryžkelės” tapo auksiniu.

Dainas iš šio albumo, o taip pat visų pamėgtus geriausius savo hitus Dž.Butkutė atliks artimiausiuose turo koncertuose: lapkričio 8 d. Šiaulių ir lapkričio 15 d. Kauno arenose.

Pasak turo organizatoriaus Elegijaus Strasevičiaus, bilietai į šiuos koncertus visiškai parduoti, netrukus kasose neliks ir bilietų į lapkričio 22 d. koncertą Panevėžio „Cido“ arenoje. Lapkričio 29 d. vyksiantis jos koncertas Airijoje, Dubline taip pat skelbiamas “sold out’u”.


   

Facebook comments