Amberlife nedalyvaus šių metų Eurovizijos atrankoje

Šiandien dainininkas Amberlife gavo oficialų LRT atsakymą, kuriame teigiama, kad jo paraiška nebus priimta ir šių metų nacionalinėje Eurovizijos atrankoje dalyvauti jam nebus leista.

„Mes esame įsitikinę, kad atranka būtų tik laimėjusi, jei netikėtai pasikeitus jos taisyklėms, būtų pratęstas paraiškų priėmimo laikas. Manome, kad ne vienas atlikėjas dar būtų pateikęs paraišką ir žiūrovai turėtų galimybę pasirinkti iš didesnio pretendentų skaičiaus. Tai didintų konkurenciją tarp atlikėjų ir stipriai pakeltų pačios nacionalinės atrankos kartelę. Galima sau užduoti daug klausimų, kodėl taisyklės buvo pakeistos tada, kai paraiškų jau nebebuvo galima paduoti, kodėl terminas nebuvo pratęstas, juk nuo to visiems būtų tik geriau. Galų gale, galima diskutuoti, ar skubotas taisyklių pakeitimas, kai balsuoja vien žiūrovai, pats geriausias variantas. Juk buvo galima pagalvoti apie tarptautinę komisiją bent jau pradiniame etape, kaip daro kaimynai latviai, kad į finalą nepatektų grupės, kurios išvis netinka Eurovizijai, bet galbūt yra mėgiamos publikos“, - sakė Amberlife vadybininkas Gintaras Bendžius.

Pats dainininkas žinią apie atmestą prašymą sutiko ramiai.

Naują albumą „In My Life“ neseniai išleidęs dainininkas jį aktyviai pristato publikai ir sako, kad dalyvavimas Eurovizijoje nėra žūtbūtinis jo tikslas.

„Bus dar atrankų, kuriose galėsiu dalyvauti. Tiesiog, manau, kad šie metai man buvo sėkmingi, įgijau daug sceninės patirties, be to labai rimtai žiūriu į Eurovizijos konkursą ir būčiau atrankai tinkamai pasirengęs. Man keista, kad dauguma atrankos dalyvių dalyvauja tik dėl reklamos arba šiaip sau. O jei netyčia laimėtų, tada... kaip Dievas duos. Nemanau, kad toks požiūris teisingas. Visada reikia iš anksto pagalvoti, kas bus jei laimėsi...“, - sakė Amberlife.

Dainininkas palinkėjo, kad Eurovizijos atranką laimėtų to vertas atlikėjas.

„O visus žmones sveikinu su artėjančiomis Kalėdomis ir linkiu jas sutikti be pykčio ir intrigų“, -sakė Amberlife.


   

Facebook comments