Amberlife šią savaitę pristatys naują albumą

Lapkričio 8 d. išleidžiamas Amberlife albumas „In My Life“.

Jame -11 kūrinių ir dainos „My Lover‘s Gone“ vaizdo klipas. Dainininko gerbėjams ir radijo stočių klausytojams jau žinomos šio albumo dainos „Summerland“ ir „Always“.

Šiuo metu radijo eteryje skamba ir trečia naujo albumo daina „My Lover‘s Gone“, kurią Amberlife įrašė drauge su latvių dainininke Ladybird.

Visų albumo dainų muzikos ir žodžių autorius – Amberlife. „Laikausi tvirtos nuomonės, kad muzikantas pats turi kurti dainas“, - sako dainininkas.

Jis teigia, kad albumas „In My Life“ bus įvairesnis, gyvesnis ir sunkesnis. Šią savaitę albumas bus aktyviai pristatomas TV eteryje ir koncertuose.

Į Lietuvą specialiai „In My Life“ pristatymų renginiams atvyksta ir Ladybird. Drauge su Amberlife latvių dainininkė dalyvaus laidose „Labas rytas“, „Lietuvos dainų dešimtukas“, „Baras“ ir „Tangorama Live“.

„Jau pasigirdo balsų, kad bendraudamas su latviais lyg ir išduodu Lietuvą. Tokia nuomonė mane pasiekė po to, kai pranešiau, kad (galbūt) dalyvausiu Eurovizijos atrankoje Latvijoje. Iš tiesų, dalyvausiu, bet ne kaip atlikėjas, o kaip tarptautinės komisijos narys. Protingi žmonės turėtų tik pasidžiaugti, kad pavyko su kaimynais užmegzti gerus kontaktus. O paskalų nešiotojus galiu nuraminti: aš neprašau Latvijos pilietybės, kaip neprašiau ir Švedijos pilietybės, kai leisdamas praėjusį albumą bendradarbiavau su jų prodiuseriais“, - sakė Amberlife.

Amberlife "Music.lt Top 40-uke":

Amberlife - My Lover's Gone (su Ladybird) - 25 vieta, 36 jūsų balsai, 1 savaitė tope


   

Facebook comments