Amy Winehouse išėjo iš reabilitacijos klinikos

Amy Winehouse užbaigė dviejų savaičių gydymo kursą reabilitacijos klinikoje tam, kad galėtų ruoštis rytojaus pasirodymui „Grammy“ apdovanojimuose.

Kaip pranešta anksčiau, šešiose kategorijose nominuota dainininkė šioje ceremonijoje pasirodys palydovo pagalba, mat jai nebuvo suteikta viza vykti į Jungtines Amerikos Valstijas. 23-ejų metų dainininkė teigia, kad ji vertina ir tokią galimybę, kuria jai pasinaudoti teks dėl ankstesnių problemų dėl narkotikų vartojimo.

Vakar pasirodžiusiame pranešime ji teigia: „Aš tikrai nekantriai laukiu ir jaudinuosi prieš pasirodymą mano pirmuosiuose „Grammy“.“

„Norėčiau padėkoti visiems, kurie mane palaikė paskutines pora savaičių. Tikrai gaila, kad negalėsiu ten būti, tačiau vertinu suteiktą antrą šansą – koncertuoti palydovo pagalba.“

Likusioje pranešimo dalyje teigiama, kad Amy šiuo metu jaučiasi puikiai, atrodo sveikai ir ketina užsiimti tuo, ką sugeba geriausiai. Ji ir toliau liks prižiūrima medikų ir tęs gydymą, nors jau išsirašė iš Londono „Capio Nightingale“ klinikos.


   

Facebook comments