Anastacia diagnozuotas krūties vėžys

Popmuzikos sensacijai Anastacia diagnozuotas krūties vėžys. Kalbama, jog gražuolė dainininkė praėjusį savaitgalį apsilankė pas gydytojus, kurie jai pasakė, kad liga tebėra ankstyvos stadijos ir kad jai reikės atlikti operaciją ir galbūt chemoterapiją.

Tačiau Čikagoje gimusi dainininkė pažadėjo vykdyti savo intensyvią darbotvarkę, nors ir patyrė šoką dėl potencialiai mirtinos ligos.

Jos įrašų studijos "Sony Music" bosas Gary Farrow sakė: "Visi, kurie pažįsta Anastacią, žino, kad ji yra kovotoja. Liga jai diagnozuota savaitgalį. Vėžys ankstyvos stadijos, todėl šiuo metu niekas nesikeičia".

"Šią savaitę ji turi filmuotis savo naujame vaizdo klipe, o vėliau turės tvarkyti tuos reikalus. Ji žino, kad jai reikės atlikti operaciją. Linkime jai paties geriausio", - pridūrė jis.

Anastacia į popmuzikos scenas įsiveržė 2000 metais išleidusi debiutinį albumą "Not That Kind". Savo balsu ji pelnė tiek klausytojų, tiek kritikų simpatijas, o netrukus išpopuliarėjo Europoje bei užsitikrino tarptautinės superžvaigždės statusą.

Neseniai išleistas antrasis jos albumas "Freak of Nature" iškart užėmė pirmąją Europos populiariausių albumų sąrašo vietą ir užkariavo Ameriką.


   

Facebook comments