Andre 3000 ir Big Boi jau nebe draugai?

Ar Outkast dar gyvuos? Šis klausimas paskutiniu metu turėtų neduoti užmigti prisiekusiems Atlantos dueto gerbėjams. Pasak Andre 3000, Outkast dar nepriėjo liepto galo, nors jo santykiai su Big Boi galutinai sugedo.

"Jei nedirbtume studijoje, nemanau, kad išvis bendrautume. Jei neturėtume kontrakto su "Arista Records", šis albumas būtų mūsų paskutinis," apie “Speakerboxx/The Love Below" kalbėjo Andre 3000.

Andre neatskleidė priežasčių, dėl kurių jo sena draugystė su Big Boi nutrūko, bet užtikrino, kad Outkast įvykdys kontrakto sąlygas ir išleis dar du albumus.

"Dar bus du albumai ir po jų aš pradėsiu kitą veiklą, galbūt užsiimsiu aktoryste. Esu pasiruošęs rizikuoti net žinodamas, kad "Hey Ya!" ir Outkast galbūt yra geriausia, kas buvo nutikę mano gyvenime. Paul'as McCartney ir John'as Lennon'as vėliau niekada nepasiekė to, ką pasiekė su The Beatles, bet vistiek jiems pavyko nuveikti šį tą naudingo ir įdomaus."

Kolkas, neskaitant darbo studijoje, Andre užsiima filmo apie legendinį gitaristą Jimi Hendrix'ą reikalais, o taip pat su Big Boi kuria miuziklą “Speakerboxx”.


   

Facebook comments