Andriaus Rimiškio ir InCulto dainos „Pasiilgau namų“ pristatymas netradicinėje scenoje

Nuo ankstaus pirmadienio ryto netoli Jūžintų buvo galima pamatyti besisukiojančius muzikantus - Andrių Rimiškį, grupės InCulto lyderį Jurgį Didžiulį bei jų draugus. Rokiškio sūrio generalinio direktoriaus Antano Trumpos sodyboje įvyko jų bendros dainos „Pasiilgau namų“ pristatymas.

Muzikantai ant kalnelio susikrovė aparatūrą ir tokioje netradicinėje scenoje atliko ne tik bendrą kūrinį, bet ir kelias savo dainas. Andrius pristatė šiuo metu radijo stotyse skambantį singlą „Žalios rūtos“, o InCulto kelis darbus iš greitai pasirodysiančio naujo albumo.

„Tai nebuvo viešas renginys, o daugiau šventė mums ir mūsų artimiesiems,“ – sakė Andrius Rimiškis, su kuriuo atvyko draugė, giminaičiai bei keli svečiai. Jurgis buvo kartu su savo žaviąja žmona Erica bei kitais InCulto muzikantais.

Uždarame rate vykusiame vakarėlyje, kuriame taip pat dalyvavo žurnalistai bei vadybininkai, netrūko nuotykių ir geros nuotaikos. Pristatymo metu vaikinai suspėjo susukti ir vaizdo klipą. „Manau, kad jis puikiai atspindės vestuvinių dainų klipų tradicijas. „Pasiilgau namų“ nėra labai rimtas kūrinys, tad aišku, kad ir vaizdo klipe jausis šiek tiek parodijos bei ironijos. Tačiau mes nuo pradžių norėjome linksmos dainos ir, vertinant žmonių reakciją, savo tikslą pasiekėme,“ – sakė muzikantai.

Andriaus Rimiškio ir InCulto daina „Pasiilgau namų“ jau netrukus pasieks visas radijo stotis.


   

Facebook comments