Andrius Mamontovas nominuotas „Radiocentro“ apdovanojimui

Šią savaitę paskelbtame kandidatų į radijo stoties „Radiocentras“ muzikinius apdovanojimus sąraše paminėta ir Andriaus Mamontovo pavardė. Ne vieną šios stoties prizą laimėjęs atlikėjas kartu su grupėmis „inCulto“, „Biplan“ bei SEL pretenduoja į apdovanojimą nominacijoje „Neformatas“. Į šį prizą pretenduoja atlikėjai, kurių muzika neatitinka bendros radijo stoties transliuojamos populiarios muzikos krypties.

„Tokia nominacija - geras įvertinimas. Tai tik įrodo, kad mano kūryba kiek skiriasi nuo tos muzikos, kuri dabar užtvindžiusi radijo stočių eterį“, - šypsodamasis prisipažino šiuo metu dainas būsimam albumui kuriantis dainininkas.

Atlikėjas pridūrė, jog jį kiek nustebino tai, kad jis apskritai buvo nominuotas - daug dėmėsio skyręs muzikinės legendos „Tadas Blinda“ kūrimui, koncertams bei teatro spektaklio „Hamletas“ gastrolėms, šiemet Andrius Mamontovas neišleido naujo albumo.

Tačiau šiemet buvo išleistas plačiai nuskambėjęs Andriaus singlas „Pavasariniai žiedai“, neseniai parduotuvėse pasirodė ir atlikėjo vaizdo klipų DVD plokštelė „TV dainos“, o sparnuota jo frazė „Popsas užkniso juodai“ tapo naujo alternatyvios muzikos rinkinio bei kitąmet vyksiančios „labiausiai užknisančių“ gyvenimo reiškinių apdovanojimų ceremonijos šūkiu.

„Radiocentro“ apdovanojimų laimėtojus nuo gruodžio 27 dienos balsuodami rinks radijo stoties klausytojai. Prizai bus įteikti šventiniame koncerte, kuris 2005 metų sausio 29 dieną vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje.


   

Facebook comments