Andrius Mamontovas trečią savaitę iš eilės - pirmas "Music.lt Top 40-uke"

Praėjo jau trys savaitės, kurių metu Andrius Mamontovas lankosi „Music.lt Top 40-uke“. Ir visas tris savaites jis praleido toje pačioje vietoje – topo viršūnėje. Kiek dar tęsis šio Lietuvos muzikos grando karaliavimas, sunku pasakyti, tačiau, panašu, kad lankytojai tikrai pamėgo jo kūrinį „Geltona. Žalia. Raudona“. Tiesa, ne mažiau sėkmingai reikalai klostosi ir Jurgai, kuri jau devintą savaitę tope, o jos rezultatas – antras. Ir, beje, ne tiek jau daug atsiliekantis nuo topo lyderio...

Trečioje pozicijoje – kiti topo senbuviai „Linkin Park“, kurių dainos nepraranda populiarumo: kaip jau tapo įprasta, „Shadow Of The Day“ lenkia kitą jų hitą „Given Up“, o abi dainos išsidėsčiusios atitinkamai 3-oje ir 10-oje pozicijose. Skirtumas tik tas, kad šįkart „Shadow Of The Day“ kyla ir pakartoja geriausią savo rezultatą, o „Given Up“ leidžiasi keturiomis pozicijomis žemyn.

Ant ketvirtojo laiptelio randame vieną aukščiausių savaitės šuolių, kurį atliko rokeriai „Skylė“ ir Aistė Smilgevičiūtė. Jų bendras darbas po truputį leidosi žemyn, tačiau per šią savaitę savo padėtį pagerino net 22 pozicijomis ir pasiekė geriausią savo rezultatą – ketvirtąją topo poziciją. Ne mažiau sėkmingai šįkart pasirodė ir amerikiečiai rokeriai „30 Seconds From Mars“, kurie debiutuoja ant penktojo topo laiptelio su naujausia savo daina, „A Beautiful Lie“. Natūralu, kad šio naujo kūrinio atsiradimas žemyn stumtelėjo ankstesnį jų hitą „From Yesterday“.

Ir toliau nenoriai po truputį savo pozicijas užleidžia Lietuvos šokių muzikos atstovai „Happyendless“. Buvę topo lyderiai šįkart vėl leidžiasi vienu laipteliu žemyn ir įsitaiso 6-oje vietoje. Po jų seka britai „Arctic Monkeys“, kurie, nors ir leidžiasi žemyn 4 pozicijomis, vis tik iš Top 10-uko, panašu, trauktis nežada. Po jų randame į geriausiųjų dešimtuką grįžtančią australę Kylie Minogue – jos daina „Wow“ gerina savo poziciją penkiais laipteliais ir dabar jai tetrūksta dviejų vietų iki geriausio savo pasirodymo tope. 9-oje pozicijoje – antra aukščiausia savaitės naujiena, kuri priklauso pop karalienei Madonnai ir jos kartu su J. Timberlake‘u bei Timbaland‘u įrašytai dainai „4 Minutes“. Kaip šiam „didžiausiu 2008 metų hitu“ tituluojamam kūriniui seksis toliau, pamatysime po savaitės.

Kitas topo naujienas randame visai netoli Top 10-uko – jo prieigose, 11-oje pozicijoje, įsitaisė britė Leona Lewis ir naujausia jos daina „Better In Time“, o dviem laipteliais žemiau – JAV reperis Flo Rida, kartu su Timbaland‘u įrašęs dainą „Elevator“. 17-i šią savaitę rokeriai „Panic At The Disco“, debiutuojantys su daina „Nine In The Afternoon“. Paskutiniąja topo naujiena tapo šokių muzikos grupė „Fragma“ ir 2008-iesiems metams skirtas jų ankstesnio hito „Toca‘s Miracle“ perdirbinys – ši daina pasiekė 32-ąją poziciją.

Didžiausiu savaitės šuoliu, be jau minėtos „Skylės“ ir Aistės Smilgevičiūtės bendros dainos, gali džiaugtis ir Amy Winehouse, kurios kūrinys „Valerie“ šokteli net 23 pozicijomis. Kalbant apie savaitės nusivylimus, paminėti taip pat yra ką: visų pirma tai „69 Danguje“ merginos, prieš savaitę atlikusios didžiausią šuolį, britų elektroninės muzikos atstovai „Hot Chip“, suomiai „Apocalyptica“ bei lietuvaitis Jeronimas Milius. Visi šie atlikėjai šią savaitę neatlaikė konkurencijos ir pasitraukė iš topo.

Sugrįžti šioms dainoms po savaitės nebus lengva, nes į geriausiųjų sąrašą siūlomi dar septyni nauji kūriniai: sunku nuspėti, kuriems iš jų seksis geriausiai, bet, kad į topą prasimuš Britney Spears daina „Break The Ice“ ar „The Kooks“ darbas „Always Where I Need To Be“, ko gero, abejoti nevertėtų. Be jų galima paminėti ir kitas siūlomas dainas: R&B muzikos mėgėjai galės balsuoti tiek už sugrįžtantį į muzikos pasaulį Usher‘į, tiek už jaunąjį talentą Chris‘ą Brown‘ą; „lengvo“ repo kūrinį pristato britė Estelle, į pagalbą pasitelkusi garsųjį Kanye West‘ą; šokių muzikos frontą gins muzikos naujokai „H „Two“ O“, siūlantys dainą „What‘s It Gonna Be“; roko mėgėjams, be „The Kooks“, turėtų būti nesvetimas ir „The Enemy“ dainos „This Song Is About You“ skambesys.


   

Facebook comments