Andrius Rimiškis baiginėja debiutinio albumo įrašus bei ruošiasi koncertiniems turams

„Kelio į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis instensyviai dirba ties savo debiutiniu albumu bei ruošiasi greitai prasidėsiantiems koncertiniams turams.

„Jau įrašėme beveik visas dainas, tačiau aš jas vėl ir vėl perklausau iš naujo, prašau prodiuserių daryt korekcijas, nes norisi, kad pirmasis albumas būtų visiškai išbaigtas ir kokybiškas. Esu dėkingas visiems žmonėms, kurie dirba su manimi ir padeda to siekti,“ – sakė dainininkas.

Šią savaitę Andrius dalyvavo savo debiutinio albumo fotosesijoje.

„Negalvojau, kad viskas taip ilgai užtruks. Net penkias valandas praleidau fotostudijoje. Nemanau, kad man tai labai patiko, tačiau suprantu, kad tai neišvengiama šou biznio dalis. Aš daug mieliau tiek laiko praleisčiau scenoje,“ – pasakojo Andrius.

Šį savaitgalį atlikėjas su kitais „Kelio į žvaigždes“ dalyviais išvyksta į koncertinį padėkos turą. Paraleliai Andrius kartu su grupe Mango vyks ir į kitą turą, kuriame pristatinės savo koncertinę programą.

„Aplankysiu ir kelis mažesnius miestus, kuriuose nevyks „Kelio į žvaigždes“ pasirodymai. Noriu susitikti ir pabendrauti su savo gerbėjais, padėkoti už pasitikėjimą manimi ir mano dainomis,“ – pridūrė Andrius.


   

Facebook comments