Andrius Rimiškis pristato savo antrąjį albumą “Gyvenimo meilė”

Spalio 18 d. prekyboje pasirodė antrasis Andriaus Rimiškio albumas “Gyvenimo meilė”. Jame – dvylika dainų, tarp kurių dešimt visiškai naujų dainininko kūrinių, kultinės „Žvejo dainelės“ cover versija ir papildoma daina „Nesek sau rožės prie kasų“. Albumo kompaktiniuose diskuose taip pat bus galima rasti jau dideliu hitu tapusio Andriaus Rimiškio kūrinio “Kam tu man” vaizdo klipą.

Pirmojo realybės šou „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas, įrašinėdamas savo antrąjį albumą, į pagalbą pasitelkė net penkis prodiuserius, kurių vardai daug sako lietuviškos muzikos gerbėjams – Raigardą Tautkų, Žilviną Liulį, Laimoną Žiulpą, Skirmantą Jutkonį ir Arą Žvirblį. “Kadangi kartu dirbo toks nuostabus kūrybingų žmonių būrys, tikiuosi, kad gerbėjai džiaugsis mūsų nuoširdžiomis pastangomis,” - sakė A. Rimiškis.

Kaip ir debiutinis albumas „Mes vyrai“, kuris buvo pripažintas tiek auksiniu, tiek platininiu, naujasis atlikėjo darbas persmelktas A. Rimiškio propaguojamomis vertybėmis, išgyvenimais ir jausmais.

Daugelio gerbėjų jau girdėtame ir puikiai įvertintame melodingame kūrinyje “Kam tu man” atlikėjas perteikia dėl tuščių pažadų nusivylusio žmogaus išgyvenimus. Daina “Gyvenimo meilė” atskleidžia ir pačiam A. Rimiškiui būdingą užsispyrimą ieškant Jos. Pavargusieji nuo propaguojamo perkamos-parduodamos meilės kulto įvertins kūrinį “Man pinigai nesvarbu”. Kodėl susvyruoja ir nuvirsta meilės medis, kada pažyra meilės šukės? Atsakymas - dainoje “Sudaužei širdį”.

Pasak dainininko, dar vienai dainai “Meilės valsas”, patekusiai į naują albumą, jokio atskiro pristatymo nereikia: “Šis kūrinys nepaliks abejingų tų, kurie yra patyrę akimirką, kai dvi mylinčios širdys šalia ir jokių žodžių nebereikia.”

Meilė nesirenka nei laiko, nei vietos – ji užklumpa žmogų netikėtai. Apie tai – daina “Meiliai, meiliai”. Na, o Algimanto Antano Bražinsko bei Boleslovo Dačiulio kūrinio “Žvejo dainelė” cover versija privers nusišypsoti upių ir ežerų karalius, nesiskiriančius su meškerėmis.

Naujame albume “Gyvenimo meilė” A. Rimiškis nepamiršo ir gimtųjų Jūžintų – jiems atlikėjas skyrė dainą “Visur gerai”, kurioje dainininkas pabrėžia tai, kad ir kokiais gyvenimo keliais žmogus eitų, brangiausia vieta pasaulyje - gimtieji namai - visada lieka jo širdyje.

Anot A. Rimiškio, kūrinys “Aitvarai” dažnam klausytojui primins tas vaikystės dienas ir jausmus, kurių, net ir suaugus, pamiršti neišeina. O kam dainininkas įteiktų kvietimą į meilės šalį ir kodėl saldūs žodžiai apie meilę A. Rimiškiui atrodo skambantys nuobodžiai – dar dvejose naujose dainose “Bilietai į meilę” bei “Iš taško A į tašką B”.
Beje, albume “Gyvenimo meilė” bus galima rasti ir kūrinį “Nesek sau rožės prie kasų”, kuris nebuvo įtrauktas į debiutinį A.Rimiškio darbą „Mes vyrai“, nes tuo metu dar nebuvo gautas reikiamas sutikimas iš užsienio autorių ir leidėjų.

Šią savaitę prasideda ir Andriaus Rimiškio koncertinis turas po Lietuvą, kurio metu bus pristatomas jo antrasis albumas „Gyvenimo meilė“. Dainininkas pažadėjo, kad koncertuose skambės tiek nauji kūriniai, tiek visi ankstesni jo hitai.


   

Facebook comments