Ant kojų areną pastačiusios „VIG Roses“: „Kameros mus varžo, bet su žmonėmis bendrauti mokame!“

Net 15 metų dainavimo kartu ir draugystė nuo antros klasės – tai tvirčiausias pamatas, ant kurio laikosi grupės „VIG Roses“ merginos. „Būna, kad tampa draugais susibūrę į grupę, o mes tapome grupe, nes buvome draugės, – savo istoriją pradeda dvi vilnietės. – Mes žinome viską viena apie kitą. Mes nesistengiame viena kitos perlipti, nekonkuruojame, stengiamės viena kitą papildyti.“ Seksualių ir charizmatiškų merginų duetas sekmadienį žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje ant kojų sukėlė vieną didžiausių Šiaulių arenų!

Daugybę metų dainuojančios merginos iš draugų vis sulaukdavo pastabų: „Kur jūs dainuojate, jei jūsų nesimato televizijoje?“ Pasirodymas televizijoje Giedrę ir Akvilę visada šiek tiek baugino ir iki muzikinio projekto atėjimo į Lietuvą jos nedalyvavo ir nė neplanavo dalyvauti jokiuose televiziniuose projektuose. „Televizija mums buvo neišbandytas dalykas ir didelė rizika. Tai – galingas įrankis pakeisti žmones. Mus varžo kameros, tačiau bendrauti su žmonėmis mes mokame“, – besijuokdamos žaviosios merginos prisipažįsta, jog dainavimas ir didžioji scena buvo jų sena svajonė.

„Kaip jos pavarė, ką? Jūs buvot šaunios!“ – po „VIG Roses” pasirodymo vos kvapą atgaudamas kalbėjo „X Faktoriaus“ vedėjas Marijus Mikutavičius. ACDC daina „You Shook Me All Night Long“ privertė šėlti ne tik visą salę, ploti ir kartu su jomis dainuoti teisėjus, bet netgi užkulisiuose su palaikymo komandomis sergantį vedėją M. Mikutavičių išviliojo padūkti kartu su visais.

„Mes mėgstame senesnę muziką, lengvą roką ir pasirinkdamos šią dainą – tikėjome, jog nustebinsime, nes niekas tokio pasirinkimo iš mūsų negalėjo tikėtis“, – planą atskleidžia gudrios merginos ir pažada kitame etape dar labiau pranokti šį pasirodymą ir užsitikrinti tuos pačius keturis „taip“!


   

Facebook comments