Antrąjį Glastonbury festivalio vakarą užvaldė reperis Jay Z (+ video)

Šeštadienio vakarą Jay-Z nutildė visus kritikus, teigusius, jog Glastonbury festivalyje – ne vieta hip-hop‘ui. Pagrindine vakaro žvaigžde tapęs reperis tiesiog užvaldė „Pyramid“ sceną, atlikdamas įspūdingą muzikos spektaklį.

Kaip ir buvo tikėtasi, hip-hop‘o žvaigždė neliko abejingas Noel‘io Gallagher‘io kritikai, kurią pastarasis žėrė dar iki pačio festivalio. Reperis scenoje pasirodė skambant „Oasis“ hitui „Wonderwall“ ir mėgdžiojo kūrinį, brazdindamas gitara. Džiūgaujanti minia vieningai dainavo mėgstamo kūrinio žodžius. Toks netikėtas poelgis sulaukė puikios minios reakcijos, nors daugelį gal ir galėjo nuvilti.

Skirtingai nei manė daugelis, Jay-Z ant scenos nebuvo apsuptas savo įžymių kolegų, o savo pasirodymams panaudojo garsių atlikėjų semplus – dainos „99 Problems“ metu skambėjo „AC/DC“, taip pat „U2“, Estelle bei Rihannos kūriniai.

Susirinkusieji taip įsijautė į Jay Z pasirodymą, jog vos jam paprašius, jie reaguodavo į kiekvieną reperio prašymą. Kas galėjo tikėtis, kad tokie dalykai vyks Glastonbury scenoje?

Amerikietis savo šou užbaigė kartu su „Linkin Park“ įrašyta daina „Encore/Numb“ ir buvo pasveikintas didžiausiais to vakaro aplodismentais.

Ne mažesnių sveikinimų sulaukė ir jo atlikti populiarūs hitai, dainos „Hard Knock Life“, „Girls Girls Girls“ bei „Dirt Off Your Shoulder“.

Noel‘is Gallagher‘is gal ir laimėjo žodžių karą, tačiau Jay-Z atsikirto, ko gero, pačiu geriausiu būdu ir įrodė, kodėl gali vadintis pasaulinio lydio atlikėju.

Jay Z pasirodymo pradžia - atsakas "Oasis" ir kūrinys "99 Problems".

Jay Z sukurta Estelle hito "American Boy" interpretacija.

Jay Z atlieka kūrinį "Heart Of The City".

Reperio atsisveikinimo kūrinys "Encore".


   

Facebook comments