Apdovanojimų rengėjai pristato konkursą: bus renkama M.A.M.A. 2014 klasė

Ar nori pasijusti tikra įžymybe? Žengti raudonuoju kilimu su žymiausiais Lietuvos žmonėmis? O gal įdomu pamatyti, kokios emocijos užplūsta atlikėjus šventės užkulisiuose? Visa tai – ranka pasiekiama! Įtikink M.A.M.A. organizatorius bei atlikėjus, kad tavo klasė labiausiai nori patekti į apdovanojimus ir jau 2015 m. sausio 30 d. susitiksi su jais ne tik ceremonijos salėje, bet ir užkulisiuose!

M.A.M.A. organizatoriai šiais metais pasiryžę suteikti išskirtinę galimybę vienai Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklos klasei iš arti pamatyti didžiausią metų renginį ir jo užkulisius. Organizuojamo konkurso „M.A.M.A. 2014 klasė!“ nugalėtojai gaus puikų šansą ne tik visa klase apsilankyti apdovanojimuose, bet pasijusti tikra įžymybe ir atsidurti ant raudonojo kilimo bei pamatyti, kas vyksta svarbiausio muzikinio renginio Lietuvoje užkulisiuose.

Konkurso sąlygos labai paprastos – klasė turi nufilmuoti 30-ies sekundžių vaizdo klipą, ir jame kuo įtikinamiau ir originaliau įrodyti organizatoriams bei atlikėjams, kad yra verta vadintis „M.A.M.A. 2014 klase“ ir pasirengusi žengti raudonuoju kilimu. Klipo filmavimui reikia įtikinti visą klasę, o jį nufilmuoti galima ir mobiliaisiais telefonais – svarbu idėja, o ne techniniai sprendimai.

Trumpuosius klipus galima siųsti iki gruodžio 31 d. el.paštu: info@muzikosapdovanojimai.lt , kartu nurodant mokyklos pavadinimą, adresą, savo klasės pavadinimą ir kontaktinį asmenį. Nugalėtojų klasė bus paskelbta sausio 10 d.

„Galimybė, kurią suteikia M.A.M.A. apdovanojimų organizatoriai, yra ypatinga, nes vienai bendrojo lavinimo mokyklos klasei bus leista pajusti, ką reiškia pramogų pasaulis, kaip atrodo didžiausi ir profesionaliausi šalies renginiai ne per televizijos ekraną, o gyvai iš užkulisių. Ši galimybė suvienys klases bendram tikslui, skatins moksleivių bendruomeniškumą, kūrybiškumą bei domėjimąsi lietuviška muzika", - teigia Lietuvos moksleivių sąjungos Prezidentas Antanas Mikalauskas.

„Moksleiviai labai domisi Lietuvos muzikiniu gyvenimu, tą mums parodo ir įvairios muzikinės laidos – visi nori būti žvaigždėmis, rasti savyje talentą ir juo užkariauti pasaulį. Galimybė pamatyti, kaip pramogų pasaulio mašina veikia didžiausių šalies apdovanojimų dieną, jaunimui yra tikra svajonė. Ir mes imamės tai įgyvendinti, - sako Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla. – Tačiau turime ir daugiau gerų žinių: net jei kuri nors entuziastinga klasė nelaimėtų konkurso, grupeles subūrę bičiuliai į renginį gali vykti pigiau. Perkant tris M.A.M.A.2014 bilietus, ketvirtas yra nemokamas, tad į apdovanojimus apsimoka traukti būriais. Ir tai galioja ne tik moksleiviams.“

M.A.M.A.2014 vyks sausio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Iškilmes tiesiogiai transliuos TV3. Jau skelbta, kad apdovanojimų muzikinėje dalyje pasirodys Alina Orlova, „Leon Somov & Jazzu”, Marijonas Mikutavičius, Džordana Butkutė, Nelly Paltinienė, „Colours of Bubbles“. Jau kitą savaitę paaiškės dar daugiau atlikėjų, o gruodžio 12-ąją bus paskelbti M.A.M.A. nominacijų penketukai. Bilietus į M.A.M.A.2014 apdovanojimus platina bilietai.lt ir bilietupasaulis.lt.


   

Facebook comments