"Arcade Fire" įrašė naujojo Spike Jonze filmo "Her" muzikinį takelį (+ video)

Naujausiame režisieriaus Spike Jonze filme "Her" (lietuviškas atitikmuo - "Ji", premjera Lietuvoje įvyko sausio 10 d.) galima išgirsti "Arcade Fire" kūrybą - muzikiniame takelyje yra naujausio grupės albumo "Reflektor" dainų "Porno" ir "Supersymmetry" instrumentinės versijos.

Kalbėdamas su "HitFix", filmo režisierius Spike Jonze atskleidė, kad dainą "Supersymmetry" grupė kūrė, galvodama apie jo juostą.

"Jau prieš du metus kalbėjausi su Winu Butleriu apie šį filmą," atskleidė Jonze, "ir gavosi taip, tarsi kūriniai pagyvino filmą, o filmas pagyvino kūrinius."

Juostoje, kuri pasakoja apie vyrą, įsimylintį kalbančią dirbtinio intelekto operacinę sistemą (ją įgarsino Scarlett Johansson), pagrindinį vaidmenį atlieka Joacquin Phoenix. Filmas jau susilaukė įvertinimo - JAV Nacionalinė kino apžvalgininkų kolegija (National Board of Review) išrinko jį geriausiu 2013-ųjų metų filmu, o be to, jis buvo nominuotas dar ir trims "Auksiniams gaubliams" bei laimėjo geriausio scenarijaus kategorijoje.

Prie filmo muzikinio takelio "Arcade Fire" dirbo kartu su Owen Pallett. Jame taip pat galima išgirsti ir visiškai naują "Yeah Yeah Yeahs" vokalistės Karen O dainą.

Minimas filmo treileris su "Arcade Fire" muzika:


   

Facebook comments