Ashera grįžta pakeitusi stilių

Atlikėja Ashera nori atsiprašyti savo gerbėjų, kad buvo laikinai sustabdžiusi muzikinę veiklą. Mergina teigia, kad tai nebuvo jos kaltė, tiesiog taip susiklostė aplinkybės.

"Nenutraukiau savo veiklos, tiesiog ją buvau pristabdžiusi, nes nenoriu daryti skubotų sprendimų, dirbti nekryptingai ir atmestinai. Geram darbui reikalinga gera komanda, o aš tik dabar suradau tuos žmones, kurie mane puikiai supranta bei dirba profesionaliai", - sakė Ashera.

Pasak atlikėjos, antrasis albumas gerokai skirsis nuo pirmojo savo muzikos stiliumi - jis bus energingesnis, stipresnis.

"Labai džiaugiuosi, kad pakeičiau leidybinę kompaniją, kuri man atvėrė daugiau galimybių save realizuoti. Labai laukiu pažinties su naujais prodiuseriais, be to, bandau priprasti prie sunkios darbų rutinos. Manau, kad savo gerbėjų nenuvilsiu, o tiems, kurie manęs nemėgsta galiu pasakyti tik viena: aš nesistengsiu kažkam įtikti, mylėkite mane arba nekęskite - man tas pats", - atvirai dėstė Ashera.

Atlikėjos vadybininkai prasitarė, kad mergina gerbėjams pateiks didelių staigmenų, kurios susijusios ne tik su naujomis dainomis, bet ir su įvaizdžiu. "Ji vėl panoro keistis ir mes tam neprieštaraujam. Ji maištinga mergiotė, tačiau tikrai labai gera ir nuoširdi. Mes tikime tuo, ką ji daro", - teigia Asheros vadybininkai.


   

Facebook comments