ATB koncertas nukeliamas į rugsėjo mėnesį

Šį savaitgalį turėjęs įvykti didžiausių šokių muzikos renginių žvaigždės ATB koncertas dėl techninių kliūčių nukeliamas į rudenį. „Dėl techninių kliūčių negalėjo įvykti žadėtas gyvas ATB pasirodymas, su muzikantais ir vokalistais. Labiau įprasto DJ seto, nenorėjome, nes jį ATB Lietuvoje jau grojo kelis kartus, todėl nusprendėme, koncertą nukelti į rudenį“, - trumpai situaciją paaiškino neseniai įspūdingą David Guetta pasirodymą, pritraukusį per 5500 šokių muzikos gerbėjų, surengusios agentūros „In The Mix Promo” atstovai.

Tarp geriausių trance muzikos didžėjų ir prodiuserių pasaulyje papuolantis vokietis savo naujausią kūrybą Vilniuje pristatys pačioje mokslų metų pradžioje, rugsėjo 4 d. Su Paul van Dyk, Tiësto ir Armin van Buuren lyginamas ATB sostinėje pristatys ką tik išleistą savo septintąjį albumą „Future Memories”.

„Tikslių renginio perkėlimo priežasčių ATB vadyba paprašė neminėti, tad mes laikysimės susitarimo. Norime atsiprašyti visų šokių muzikos gerbėjų ir pakviesti į koncertą rudenį. Senas bilietas galios ir rugsėjo 4 d. renginyje. Tuos žmonės, kurie visgi norėtų susigrąžinti pinigus už bilietus, iki liepos 1 d. prašome kreiptis į mus. Kontaktus rasite www.inthemix.lt svetainėje”, - apgailestauja agentūros „In The Mix Promo” atstovai.

ATB net dešimt metų besitęsiančios šlovės galėtų pavydėti daugelis. Vokietis į pasaulio šokių muzikos elitą iškilo prieš dešimt metų, kai išleido singlą „9 PM (Till I come)“. Vos per savaitę ši kompozicija užkopė į pirmąją D. Britanijos perkamiausių singlų dešimtuko vietą ir ilgus mėnesius išsilaikė daugelio pasaulio šalių populiariausios muzikos topuose. Iš viso „9 PM (Till I come)“ buvo parduota per pusę milijono kopijų.

Būtent nuo tada populiarusis didžėjas kasmet ėmė leisti vienas kitą aplenkusius singlus. Skirtingose pasaulio šalyse hitais tapusius ATB kūrinius galima vardinti labai ilgai. Lietuvoje ir visame pasaulyje be jau minėto „9 PM (Till I come)“ dar ilgai topuose karaliavo: „Don't Stop", „Killer", „Let U Go", „Hold you“, „Ecstasy", „I Don't Wanna Stop“, „The Summer“, „Summer Rain“, „Believe In Me“ ir kiti.

Lietuvoje daugybę gerbėjų turinčio ATB diskografija išties įspūdinga. Ją sudaro net 7 albumai, geriausiųjų dainų rinkinys, trys DVD leidiniai ir per 20 be proto populiariais tapusių singlų. Savo namuose ne vieną platininį ir auksinį diską saugantis atlikėjas iš viso per savo karjerą pardavė keliasdešimt milijonų įrašų. Daugybės įvairiausių apdovanojimų laimėtojas gali pasigirti net dviem „Grammy“ nominacijomis.


   

Facebook comments