Atgimusiam Nidos festivaliui – specialus naujų dainų rinkinys

Gegužės 28-29 dienomis vieną gražiausių Lietuvos kampelių – Nidą po kelerių metų pertraukos vėl sudrebins populiarus dainų festivalis “Nida 2004”. Jubiliejinio, 10 – ojo, festivalio proga leidybinė kompanija “Zuzi records” gegužės 17 dieną išleidžia specialų rinktinį albumą, kurio pavadinimu pasirinktas šio renginio šūkis “Benai, plaukiam į Nidą”, sukviesdavęs į pamarį tūkstančius lietuviškos muzikos mylėtojų.

Specialiame albume - net 18 visiškai naujų žinomų šalies grupių ir atlikėjų kūrinių apie vasarą, jūrą ir meilę. Rinkinys iš kitų išsiskirs ne tik savo tematika, bet ir tuo, kad didžioji dalis jame esančių kūrinių – iki šiol dar niekur oficialiai neskelbti ir tik ateityje bus įtraukti į solinius atlikėjų ir grupių albumus.

Rinkinyje bus galima rasti tokių žinomų atlikėjų ir grupių kaip Marijonas Mikutavičius, Rytis Cicinas, Arina, Gintarė, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Violeta Riaubiškytė, Simonas Donskovas, “Rondo”, “Pelenai”, Edmundas Kučinskas, Gytis Paškevičius ir kt. naujas dainas. Beje, kaip solo atlikėjas su daina “Tai tiek mažai” būtent šiame rinkinyje debiutuos neseniai iš grupės ŽAS pasitraukęs Linas Karalius - Ezopas.

Visos šios dainos nuskambės pirmąją “Nida 2004” festivalio dieną, gegužės 28 - ąją.
Jubiliejinį festivalį “Nida 2004” tiesiogiai transliuos LNK televizija.


   

Facebook comments