Atlanta albumą pristatė ir ligoninėje, ir klube

Praėjęs ketvirtadienis tapo viena svarbiausių dienų dainininkės Atlantos gyvenime. Populiari atlikėja tądien pristatė savo naujausią albumą „Širdis”, kurį išleido leidybos kompanija „Intervid”.

Atlanta kiek išgąsdino muzikos žurnalistus pasirinkdama vietą savo trečiojo albumo pristatymui. Tačiau į sostinės Laisvės pr. įsikūrusį Širdies chirurgijos centrą susirinkę žurnalistai lengviau atsikvėpė pamatę žvaliai besišypsančią atlikėją. Nors Atlanta vilkėjo ligoninės pižamą, į ligonę nė iš tolo nebuvo panaši. Tiesa, dainininkė prisipažino, kad jos širdies ritmas kiek sutriko, kai belaukdama žurnalistų apžiūrėjo savo naujausią albumą dar spaustuvės dažais kvepiančiu viršeliu.
Tiesa, centro gydytojų padaryta kardiograma parodė, kad dainininkės širdis sveika.

Ko gero, antrąsyk Atlantos širdis sudrebėjo tos pačios dienos vakarą užlipus į sostinės naktinio klubo „Connect” sceną, kur ji pristatė savo naujausius kūrinius. Pilnutėlėje salėje vos tilpo jos bičiuliai, žurnalistai, gerbėjai. Atlantą savo apsilankymu pagerbė ir visas būrys scenos žvaigždžių – pasirodymą stebėjo Stano iš „Delfinų”, „Biplan”, „Skamp”, „Next” nariai, Mantas, Milano, Hokšila, Jurga Šeduikytė ir daugybė kitų.

Bet daugiau nei jai širdys virpėjo „TV3” realybės dokumentikos „Dangus” dalyviams Augustei, Jonui, Raselei ir Vaidui, padėjusiems Atlantai pristatyti naujas dainas.
Tačiau sceninį jaudulį netrukus pakeitė linksmybės. Atlantos naujo albumo pasirodymo progai skirtas vakarėlis „Connect” klube užsitęsė iki pat paryčių.


   

Facebook comments