Atlikėja Jewel su nauja leidybine kompanija pasiners į kantri muziką

Dainininkė bei dainų autorė Jewel turi naują leidybos kompaniją ir naują žanrą, kuriame galės išbandyti savo jėgas. Atlikėja pasirašė daugiamilijoninę sutartį su naujai veikti pradėjusia Nešvilio nepriklausoma kompanija „Valory Music“, o jos muzikiniu stiliumi nuo šiol bus kantri.

Jewel, kuri net penkis iš šešių savo albumų įrašė Nešvilyje, teigia, kad kantri muzika visuomet buvo jos planuose. „Visą savo karjerą norėjau įrašyti tokį albumą,“ sako ji svetainei „Billboard.com“, „tačiau ankstesnės mano įrašų kompanijos visuomet vengdavo kantri muzikos. Visuomet stengiausi turėti šio stiliaus dainų savo įrašuose.“

Jewel, anksčiau dirbusi su „Atlantic Records“, Jungtinėse Amerikos Valstijose pardavė 14.8 milijonų albumų kopijų, jei tikėti agentūros „Nielsen SoundScan“ duomenimis. Net septyni jos singlai pasiekė „Billboard Adult Top 10“, įskaitant ir du hitus numeris vienas – dainas „Foolish Games“ ir „You Were Meant for Me“.

„Jei būčiau atrasta dabar, gyvenanti savo automobilyje San Diege, manau, kad būčiau pasirašiusi sutartį kaip kantri atlikėja,“ tvirtina ji. „Kaip dainininkė, kaip dainų autorė ir kaip istorijų pasakoja, aš esu senamadiška. Mėgstu, kad mano dainos turėtų pradžią, vidurį, ir pabaigą. Tai šiais laikais išgirsti gali turbūt tik kantri radijo stotyse.“

„Valory“ kompanijos startą iniciavo Scott‘as Borchetta, Nešvilyje įsikūrusios kompanijos „Big Machine Records“ prezidentas ir pagrindinis vadovas. Naujosios leidybos firmos pavadinimas yra variacija, kilusi iš kantri muzikos simbolio, June Carter Cash, krikšto vardo – Valerie.

Kartu su Jewel, kurios albumą prodiusuoja „Big & Rich“ atstovas John‘as Rich‘as ir kuris pasirodyti turėtų ateinantį pavasarį, „Valory“ savo gretose taip pat turės du naujus atlikėjus Justin‘ą Moore‘ą ir Jimmy Wayne‘ą.

Borchetta kompaniją „Big Machine“ įkūrė 2005-aisiais. Ji tapo namais kylančiai žvaigždei Taylor‘ui Swift‘ui, Trishai Yearwood, Jack‘ui Ingram‘ui bei daugeliui kitų. Kompanija taip pat rūpinasi Garth‘o Brooks‘o reklamine kampanija – jo dabartinis singlas „More Than A Memory“ yra viena iš keturių būsimojo albumo „The Ultimate Hits“dainų.

Nors Jewel šiuo metu gyvena Teksase su savo bulių išjodinėtoju vaikinu Ty Murray‘umi, praėjusiais metais Nešvilyje dainininkė praleido nemažai laiko. Kiek anksčiau šiais metais ji vedė kantri realybės šou „Nashville Star“ bei atliko ne vieną pasirodymą „Muzik Mafia“ renginiuose. Ji padėjo parašyti ir atlikti duetą su jaunu atlikėju Michael‘u Carroll‘u – „No Good In Goodbye“. Šią dainą galima rasti jo debiutiniame albume „Waitin' in the Country“. Be to, ji lapkričio 7-ąją dieną vyksiančiuose Kantri Muzikos Asociacijos apdovanojimuose pristatys vieną iš nominacijų.

„Ji yra tiesiog viena iš geriausių dainininkių bei dainų autorių bet kokiame žanre,“ sako Borchetta, pridėdamas, kad perėjimas prie kantri muzikos yra „natūralus jos progresas“.

Pati Jewel teigia, kad gerbėjai itin didelio skirtumo naujame jos albume neišgirs. „Tai neskambės kaip didelis, pakvaišęs pasikeitimas,“ sako ji. Tarp kūrinių, pateksiančių į albumą bus ir daina „Perfectly Clear“ – ilgametis koncertų šlageris ir fanų numylėtas kūrinys, kurio atlikėja taip niekuomet ir nebuvo įrašiusi. „Nesunku suprasti, kad tai kantri stiliaus daina,“ teigia ji.


   

Facebook comments