Atlikėja Mia „Žvaigždžių duetus“ vertina kaip žaidimą, o ne kaip konkursą

Atlikėją Mią jau praėjusį šeštadienį buvo galima išvysti įžanginėje „Žvaigždžių duetų“ laidoje, kurioje ji dalyvauja kartu su anksčiau garsiu humoristu, o dabar politiku Valdu Vižiniu.

Atlikę Džordanos dainą „Nemylėjau tavęs“ jie nesulaukė didelio komisijos palankumo, tačiau pati Mia teigė per daug dėl to neišgyvenanti.

„Tai buvo pirmasis mūsų pasirodymas ir nors Valdas yra filmavęsis laidose bei turi aktorinių sugebėjimų, bet dainuoti ant scenos jis lipo pirmą kartą, tad labai jaudinosi. Per repeticiją kūrinį jis atliko daug geriau, bet filmuojant nesitikėjo, kad pilnoje salėje garsas bus kitoks nei tuščioje, todėl šiek tiek sutriko ir neparodė visų savo galimybių. Tiesa, ir man ta diena buvo viena iš blogesnių, į sceną lipau užkimusi ir su temperatūra. Bet, kaip ir sakiau, tai buvo pirmas pasirodymas ir tikiuosi, kad sekantį kartą parodysime daugiau,“ – sakė Mia.

Vienintelis dalykas, kuriuo atlikėja nusivylė - tai filmavimo salėje tvyrojusiomis konkurencijos nuotaikomis.

„Aš į šį šou einu ne dėl reklamos, man tiesiog norisi išbandyti savo jėgas. Šią laidą vertinu kaip žaidimą, o ne kaip konkursą, kuriame būtinai reikia nugalėti. Buvo keista jausti veriančius žvilgsnius – aš nemėgstu ir turbūt net nemoku konkuruoti, man patinka būti scenoje, aš esu laiminga dainuodama, dėl to ir dalyvauju čia. Aišku, mieliau atlikčiau Whitney Houston kūrinius, o ne dainuojamąją poeziją. Bet po pirmų bandymų įsitikinau, kad galiu viską. „Žvaigždžių duetai“ man yra išbandymas bei žaidimas ir nieko daugiau,“ – teigė Mia.


   

Facebook comments