Atlikėjui Amberlife ir vėl nesiseka su muzikantais

Praėjusią savaitę pranešęs apie grupę palikusį klavišistą, atlikėjęs Amberlife šį kartą vėl prasitarė apie persekiojančias nelaimes dėl muzikantų.

„Mūsų būgnininkas prilietė rankomis prie karšto kubilo – todėl dabar net tris savaites jis negalės groti. Negano to, kad prodiuseris susilaužė ranką, tai dabar dar būgnininkas jas nusidegino. Gali būti, kad sekančioje NML kovoje iš vis pasirodysime tik su gitaristu,“ – pasakojo Amberlife. Atlikėjas, kuris „Bikeshow“ renginio metu žadėjo pristatyti savo naujo albumo dainas bei Coldplay projektą, tvirtino, kad dėl šio nelaimingo atsitikimo planų atsisakyti neketina. „Tokios ekstremalios situacijos sutelkia grupę ir ji tampa dar tvirtesnė,“ – sakė Amberlife.

Atlikėjas prasitarė, kad šeštadienį vyksiantį Eurovizijos konkurso finalą stebės Latvijoje, Saldus mieste. Jame stovės dideli ekranai, kuriuose žmonės galės stebėti konkurso finalą, bei vyks koncertas, kurio metu Amberlife pristatys ir savo dainas. „Kaip žinia, Eurovizijos atrankoje atsisakiau dalyvauti. O šiaip nelabai suprantu, kam dalyvauti, jei nežinai, ar tai juokinga, ar ne. Tačiau man šis konkursas visada bus juokingas. Be to, jei mums pasiseks – bus gerai, jei nepasiseks irgi bus gerai,“ – teigė Amberlife.

Amberlife koncertuoja: 20 d. Latvijoje, mieste Saldus.


   

Facebook comments