Atlikėjui Andriui Rimiškiui teko skirstyti besimušančias merginas

Atlikėjas Andrius Rimiškis praėjusį savaitgalį važiuodamas iš koncerto patyrė šoką, prie vieno iš naktinių klubų jis išvydo tarpusavyje besimušantį būrį merginų. „Kai vyrai pradeda aiškintis tarpusavio santykius kumšiais, lyg ir ne taip baisu, bet kai pamačiau dešimtį panelių, besimušančių su tokiu dideliu įkarčiu, tai tikrai apėmė nemalonus jausmas,“ – pasakojo atlikėjas. Andrius Rimiškis kartu su juo buvusiu draugu iškart puolė merginas skirti ir raminti, tuo tarpu į įvykio vietą atvyko policija ir muštynės baigėsi.

Paklaustas apie albumą, atlikėjas papasakojo, kad visi įrašai baigti, ir šiuo metu sprendžiamas tik klausimas, kurios iš irašytų dainų pateks į albumą. „Negaliu dar tiksliai paskelbti tikslios išleidimo datos, bet tikiuosi, kad jau šį mėnesį galėsiu nudžiuginti savo klausytojus,“ – sakė dainininkas.

Visi Andriaus Rimiškio gerbėjai jau gali apsilankyti atlikėjo internetinėje svetainėje: http://andrius.cactus.lt/, kur ras jo biografiją, dainų fragmentus, nuotraukas, galės sužinoti paskutines naujienas ir artimiausių koncertų datas.

Andrius Rimiškis koncertuoja: 2 d. Kuršėnuose, Kultūros namuose, 5 d. Panevėžyje, „Ekrano“ rūmuose, 6 d. Kaune, Sporto halėje, 8 d. Šilutėje, Kultūros namuose, bei Šiauliuose, naktiniame klube „Martini“, 9 d. Plungėje, Kultūros namuose, 11 d. Klaipėdoje, Teatro aikštėje.

Kovo 12 d. turėjęs įvykti koncertas Gargžduose perkeliamas į kovo 17 d.


   

Facebook comments