Atsikūrusios hardroko grupės „Piligrimas“ noras – kuo daugiau koncertų

Beveik 20 metų pratylėjusi grupė „Piligrimas“ atsigauna ir kviečia senus ir būsimus klausytojus į savo koncertų ciklą, kuriame Jums pristatys senus bei keletą naujų dainų iš savo repertuaro.

Grupė pradėjo formuotis 1981 metais. "Piligrimas"- Kauno roko klubo pionieriai, Koncertavo kartu su grupėmis Kardiofonas, Horoskopas, Tigro metai. Tuo metu "Piligrime" grojo Raimundas Rakickas - gitara, Viktoras Beriozovas - gitara, Eugenijus Šimonis-vokalas, Algis - bugnai. 1983 metais keitesi vokalistas ir bugnininkas: į grupę atejo Vidas ir Egidijus. Tokia sudėtimi grupe koncertavo ivairiuose renginiuose bei festivaliuose: "Jaunimo muzikos festivalis" 83 ir 85 metais, "Lituanica-87, Sidabrinis seifas ir kituose. Muzikantai keičiasi ir 1989 metais grupės veikla nutrūksta.

2006 metais metais senieji grupės nariai - Raimundas, Virgis, Vidas, Egidijus ir Linas vėl nusprendžia pradeti muzikinę veiklą. Sudalyvauja alternatyvios muzikos festivalyje "Antipops 2006". 2007 metais grupes sudėtis dar kartą keičiasi: išeina grupės įkūrėjas ir siela - gitaristas Raimundas Rakickas, kiek vėliau ir bosistas Linas Laukaitis. Į grupę kviečiami nauji muzikantai: Gitaristas Ričardas (ex-FAX) ir bosistas Ričardas (ex-KonTaktai, Old Cellar big band, Egidijaus Sipavičiaus grupė). Veliau nepritapus gitaristui Ričardui į kolektyvą puikiai įsilieja solo gitaristas Povilas Banys. Šiuo metu grupė dalyvauja įvairiuose festivaliuose, rengia autorinius vakarus, bei ruošia pirmuosius studijinius įrašus leidybai.

Dėkojame grupės veikloje dalyvavusiems, bet aprašyme nepaminėtiems nariams: Eduardui Minkevičiui, Gediminui Ignatavičiui, Remigijui Jakubauskui, Henrikui Malisauskui, Remigijui Markūnui ir Romui. Taip pat dėkojame visiems Lietuvisko hardroko draugams.

Artimiausias koncertas vyks:

Klubas „Extazė“. Savanorių pr. 64, Kaunas.
Gegužės 30 d. šeštadienį, 21h. Įėjimas 10Lt.


   

Facebook comments