Avril Lavigne dainų tekstai pikti dėl netinkamo maisto

Avril Lavigne pareiškė, jog jos dainų žodžiai buvo pikti dėl to, kad ji valgė netinkamą maistą.

Lavigne, kur pastaruoju metu reklamuoja savo naująjį albumą „Under My Skin“, teigia, kad ji nuolat valgė „prastą maistą, daug cukraus, angliavandenių, bei greitą maistą“.

Kanadietė dainininkė pridėjo: „Tai padaro tave labai irzliu. Šiek tiek laiko praleidau su dietologu ir supratau, kad mano kraujyje – per daug cukraus. Dabar valgau tinkamai.“

Ji taip pat teigė, kad ji žinojo, kad jai taip pasiseks. „Žinojau, kad tai mano sėkmė ir viskas susiklostė taip kaip turėjo būti,“ sakė ji.

„Msnbc“ svetainė rašo ir apie tai, kad Lavigne nevengia papasakoti apie laiką, kurį ji leidžia kartu su šokiruojančiu rokeriu Marilyn‘u Manson‘u, tačiau jokios romantikos tarp jų nėra.

Ji pasakojo: „Kai esame tame pačiame mieste, būtinai susitinkame ir jis yra labai fainas. Kartą mes leidome laiką jo kambaryje ir žiūrėjome filmus. Porą kartų apsilankiau jo koncertuose, o po jų laiką leidome jo turnė autobuse. Būti su juo tikrai puiku, nes mes tiesiog sėdime ten ir kalbamės. Retai kada galiu atsisėsti ir pasišnekėti su atlikėju, darančiu tą pati, ką ir aš.“

"Music.lt Top 40":

Avril Lavigne - Don't Tell Me | 18 vieta.


   

Facebook comments