Avril Lavigne į Lietuvą atvyks su 14 muzikantų ir šokėjų

Šį ketvirtadienį, liepos 3 dieną, sostinės „Siemens“ arenoje vienintelį koncertą surengsianti kanadietė Avril Lavigne į Lietuvą atvyks su 8 muzikantų grupe ir 6 šokėjų trupe. Žvaigždės koncerto metu arenoje bus įrengta įspūdinga scena, kurią Avril Lavigne atsiveža kartu. Du didžiuliai ekranai leis atlikėjos pasirodymą puikiai matyti iš bet kurio arenos taško.

„Daugiausia įrašų pernai pasaulyje pardavusios atlikėjos koncertas taps vienu svarbiausių šių metų įvykių populiariosios muzikos mylėtojams“, - sakė koncertą rengiančios įmonės „SEVEN Live“ komunikacijos vadovas Aivaras Gelžinis. „Siemens“ arenoje įvyksiantis šou yra pasaulinių Avril Lavigne gastrolių „The Best Damn Tour“ dalis, todėl visa garso, pirotechnikos, apšvietimo aparatūra ir scena atkeliauja kartu su atlikėja.

Vilniuje kartu su Avril Lavigne be 14 muzikantų ir šokėjų svečiuosis dar beveik 40 žmonių sudaranti aptarnaujančio personalo komanda. Į sostinę populiariosios muzikos žvaigždė su komanda atvyks 5 dideliais autobusais ir 6 vilkikais, atgabensiančiais visą aparatūrą ir sceną. Atlikėja kartu gabenasi net užkulisių patalpoms skirtus baldus. Organizatorių prašoma įrengti tik pačiai Avril Lavigne skirtą kambarį. Iš viso „Siemens“ arenos užkulisiuose ruošiami 7 kambariai.

Ypatingas dėmesys Avril Lavigne koncerte bus skiriamas žiūrovų saugumui. Specialiu atlikėjos agentų užklausimu pareikalauta, kad visi apsaugos darbuotojai kartu turėtų žibintuvėlius. Pageidauta, kad koncerto metu oro temperatūra „Siemens“ arenoje būtų 21 laipsnis šilumos. Organizatorių buvo prašyta pateikti detalius arenos evakuacijos planus.

Avril Lavigne koncertus pasaulinėse gastrolėse neretai pradeda kitos grupės ar atlikėjai. Lietuvoje laimė groti prieš pasaulinės žvaigždės pasirodymą nusišypsojo grupei „Skamp“. „Avril Lavigne pageidavus, kad jos šou papildytų lietuvaičių grupė, pasiūlėme keletą kandidatūrų. Džiaugiamės, kad atlikėjos koncertą pradės jau dešimtmetį sėkmingai muzikuojanti viena geriausių mūsų šalies grupių „Skamp“, - sakė A. Gelžinis.

Avril Lavigne pasaulinių gastrolių „The Best Damn Tour“ koncertą rengia „SEVEN Live“, užsiimanti verslo ir viešųjų renginių organizavimu. Bendrovė jau surengė pasaulinio lygio žvaigždžių Lenny Kravitzo, „Linkin Park“, „Def Leppard“, Bobo Dylano, Enrique Iglesias, „Backstreeet Boys“, „Depeche Mode“, Stingo, Philo Collinso, „Pet Shop Boys“, Toto Cutugno, Ozzy Osbourne, „Nightwish“, Chriso De Burgho ir kitų atlikėjų koncertus.


   

Facebook comments