“Backflow” – pirmoji grupė Pabaltijyje, siūlanti savo albumą nemokamai

Latvių rokeriai „Backflow“, bendradarbiaudami su MTV Networks Baltic, netrukus taps pirmaja grupe, kurios albumą „Love&Peace“ vienu metu visų trijų šalių klausytojai galės parsisiųsti nemokamai.

„Backflow” galima vadinti garažinio roko grupe, grojančia įsimintinomis melodijomis ir aštriais gitarų rifais paremtą roką bei rengiančia galingus gyvus pasirodymus. „Backflow” kūryboje pastebima 9-ojo deš. Sietlo muzikinės scenos įtaka, tačiau tuo pat metu jaučiamas visiškai naujas, savitas stilius, kurį priskirti kažkuriai vienai muzikinei krypčiai būtų sunku. „Backflow” 9 - ojo deš. grunge stilių savitai interpretavo ir sėkmingai perkėlė į XXI a.

„Albumą išleidome Latvijoje, balandžio 11 d., tačiau nuo pat pradžių norėjome, kad jį būtų galima nemokamai parsisiųsti visose trijose šalyse. Džiaugiamės, kad MTV suteikė galimybę įgyvendinti šiuos norus”, - kalbėjo „Backflow”. „Šis būdas yra ne tik šiuolaikiškas ir labai patogus, bet dar ir leidžia pasiekti nepalyginamai daugiau žmonių ir pasidalinti su jais savo mintimis”, - džiūgavo atlikėjai.

Pagrindines albumo “Love&Peace” temos yra savęs, Dievo, meilės ir taikos paieškos. Muziką ir žodžius jungia viena idėja. Nemėgstame sterilaus, nudailinto skambesio, taigi muziką derinome prie žodžių, o juos rašėme iš visos širdies.

Albumas buvo įrašytas Valmieroje įsikūrusioje "Hodila Records" studijoje per tris mėnesius drauge su HC aktivistu Lomiks, o galutinį skambesį suderino Kopenhagoje įsikūrusęs ir "Black Tornado Studio" dirbantis grupės draugas Janis "Gonza" Kalnins.

Grupės sudėtyje yra Jānis Grants, Ernests Lībietis, Raivis Rubenis ir Ēriks Lizbovskis. „Backflow” susikūrė 2007 m. sausio 1 d. Rygoje. Prieš tai muzikantai grojo populiarioje grupėje “Mary Jane”. Buvęs grupės būgnininkas, Jayr Fernandes, po pusmečio veiklos, turėjo grįžti į gimtąją Braziliją, o jo vietą užėmė Eriks Lizbovskis.


   

Facebook comments