BAFTA apdovanojo „Britains Got Talent“ ir „The X Factor“ laidų komisijos narį S. Cowellą

Britų kino ir televizijos meno akademija (BAFTA) apdovanojo populiarių laidų „Britain’s Got Talent“ ir „The X Factor“ vedėją Simoną Cowelą už svarų indėlį į televiziją. Kandžia kritika garsėjantis S. Cowellas atsiimdamas BAFTA apdovanojimą buvo neįtikėtinai kuklus.

„Vienas iš gražiausių mano vaikystės prisiminimų – kaip tėtis parneša spalvotą televizorių. Tada man buvo apie penkerius metus. Po mokyklos ateidavome su draugais ir žiūrėdavome vienintelę spalvotą laidą. Ši diena, kai gaunu prizą už televizijos laidų kūrimą, yra viena iš laimingiausių gyvenime“, – teigė S. Cowelas.

Teisėjaudamas realybės šou jis sukaupė 165-is mln. svarų.

S. Cowelas papasakojo apie naują projektą – kitą laidos „Britain’s Got Talent“ versiją: laidoje varžytųsi laimėtojai iš įvairių šalių. Jis papasakojo, kad teisę kurti laidas jau įsigijo 65-ių šalių televizijos.

Na, o Anto McPartlino ir Declkano Donnelly’io duetas po dvidešimties metų darbo televizijoje ir šešių BAFTA nominacijų pagaliau pelnė apdovanojimą už geriausią pramoginę laidą „A Celebrity... Get Me Out Of Here!“.


   

Facebook comments