Beckham'ai surengė prašmatnią Kalėdų puotą

Britų "alternatyvioji karališkoji šeima" - Victoria ir Davidas Beckhamai - ketvirtadienį savo "Beckinghamo rūmuose" surengė prašmatnią, bet labai pašiepiamą Kalėdų puotą jųdviejų sūnų krikštynų proga.

Anglijos futbolo rinktinės kapitonas ir jo žmona, buvusi popmuzikos žvaigždė, į vakare įvyksiančią ceremoniją atnaujintoje koplyčioje tarp netikrų griuvėsių pakvietė nemažai Didžiosios Britanijos įžymybių.

Žiniasklaida praneša, kad pinigų šiam įvykiui negailėta ir kad po anglikonų pamaldų liokajų aptarnaujami svečiai mėgausis šešių patiekalų vakariene.

"Tai bus, laikantis tikros Beckhamų mados, absurdiškai išpūstas renginys", - rašė "The Daily Mail", kuris kaip ir kiti bulvariniai leidiniai plačiai aprašė pasirengimą šiai puotai, skirdamas tam du puslapius.

D.Beckhamas, kuris per savo vestuves 1999-aisiais, kaip ir jo nuotaka, sėdėjo soste, esą pasijuokė iš pranešimų, kad vieno svečio pakvietimas atsieis 2,5 tūkst. svarų (12,3 tūkst. litų).

"(Ta suma) bus daug didesnė!" - draugams pasakytus jo žodžius cituoja laikraštis.

Beckhamų berniukų - penkerių metų Brooklyno ir trejų Romeo - krikštatėviai bus artimas poros draugas dainininkas Eltonas Johnas ir jo partneris Davidas Furnishas, patvirtino sutuoktinių atstovas.

Tarp kitų į puotą pakviestų svečių yra aktorė Liz Hurley ir D.Beckhamo geras draugas, Anglijos futbolo žvaigždė Gary Neville'as.

"ČIUVAKŲ KOPLYČIA"

Prieš Kalėdas trumpam aprimus naujienų srautui, kai kurie dėl garsenybių pamišę Jungtinės Karalystės laikraščiai su malonumu šoko šaipytis iš Beckhamų.

Dienraštis "The Daily Express" rašo, kad nėščia Victoria, buvusioje merginų grupėje "Spice Girls" vadinta "Posh Spice", primygtinai reikalavo, kad pobūvio svečiai vilkėtų "kukliais apdarais".

"Kaip sakė vienas svetys, besilaukianti Victoria jaučiasi šiek tiek nejaukiai dėl savo figūros ir nenori, kad ją tikrąja to žodžio prasme užgožtų atviros iškirptės, galinčios patraukti kieno nors akį, - rašo laikraštis. - Taip taip, omenyje turima tu, Liz Hurley".

Specialiai krikštynoms Beckhamų sode pastatytą koplyčią vienas laikraštis pavadino Britanijoje neseniai paplitusiu įžeidžiamu naujadaru "chav" ("čiuvakiška"). Kaip aiškina britų kalbininkas Michaelis Quinionas, šis iš romų kalbos kildinamas žodis vartojamas skonio neturinčiam britų jaunimėliui apibūdinti, kuris mėgsta apsikarstyti auksiniais papuošalais, avi akinamo baltumo sportbačiais, rengiasi garsių dizainerių drabužiais su gerai matomomis etiketėmis ir dėvi beisbolo kepuraites.

Nuotraukose matyti, kad Beckhamų koplyčią supa dirbtiniai griuvėsiai.

Akivaizdu, kad Beckhamai šiuo renginiu stengiasi prašmatniai užbaigti metus, kurie visais kitais požiūriais buvo tiesiog apgailėtini.

Britų spauda negailestingai išjuokė nevykusią Victorios dainininkės karjerą ir savanaudiškumą sutuoktinio atžvilgiu. Nuvyto ir futbolo dievaičio Davido Beckhamo, blankiai žaidusio tiek Anglijos rinktinėje, tiek Madrido "Real" klube, laurai.

Be to, jųdviejų santuoką sukrėtė tariamų Davido meilužių išpažintys apie intymius jų santykius su futbolininku, kuriam Madride kurį laiką teko gyventi vienam.

"Renginys laikomas poros bandymu parodyti pasauliui, kad jų santuoka vėl sugrįžo į vėžes ir kad pasaulį vis dar žavi "firminis Beckamo ženklas", - rašo "The Daily Mail".

Nors krikštynų apeigos bus krikščioniškos, vaikščiodami po sodą svečiai galės grožėtis jame stovinčiomis budistų šventyklomis. Tačiau pora veikiausiai nedemonstruos naujųjų savo religinių įsitikinimų ir ant riešų neryšės kabalistams būdingų raudonų siūlų, nors Beckhemai, kaip ir Madonna bei gausybė kitų žvaigždžių, neseniai perėjo į šį tikėjimą.

Skirtingi laikraščiai nešykšti vietos vienam iš labiausiai pašiepiamų Davido Beckhamo pareiškimų, kurį jis ištarė duodamas interviu apie pirmąjį poros sūnų Brooklyną: "Aš labai noriu, kad jis būtų pakrikštytas, tik dar nežinau, kokia religija".

Artėjančioms Beckhamų vaikų krikštynoms populiariausias bulvarinis dienraštis "Sun" skiria du puslapius ir, pavadinęs straipsnį "O, mažasis Beksliejaus miesteli" (O Little Town of Beckslehem), ironiškai lygina šį renginį su krikščionių Kalėdomis.

Tačiau iš tikro šioms dviem šventėms bus bendra tik viena - laisvai krintantys platūs drabužiai ir rožinio karoliukai.


   

Facebook comments