Beissoul & Einius grįžta su nauja programa ir „Chamillion“ kvapu

Vienas įdomiausių šiandienos electro muzikos projektų Baltijos šalyse - „Beissoul&Einius“, po ilgos pertraukos ir kelionių svetur, balandžio 2 d. menų fabrike „Loftas“ pristatys kruopščiai paruoštą garso, mados ir unikalaus kvapo „Chamillion“ šou.

Proga - naujas albumas ir kvapas

Ilgai laukto „Beissoul&Einius“ pasirodymo priežastis - gerbėjų ilgesys ir mini albumas EP formate „Chamillion“.

„Dažnai sulaukiame klausimų, kada bus kitas mūsų pasirodymas, kur galima mus išgirsti - taigi išleidžiame EP, kad tiems, kam įdomu ir patinka, visada turėtų kaip mūsų paklausyti. Taip pat pagaliau pasirodysime ir patys - Vilniuje tai bus turbūt vienintelis mūsų koncertas pavasarį“, - sako išskirtinio balso savininkas Beissoul.

Gerbėjai žino, „Beissoul&Einius“ scenoje kalba ne tik muzikos, bet ir stiliaus bei kūno kalba. O šią ypatingą progą papildys ir specialus „Chamillion“ kvapas. Tačiau daugiau apie tai - netrukus.

Beissoul - vizionierius

Be stebinančio gylio savo balse, Beissoul yra puikus vizionierius. Jis mintyse nardančias idėjas sugeba paversti kažkuo apčiuopiamu. Todėl mada ir šokis - nuo „Beissoul&Einius“ pasirodymų absoliučiai neatsiejamos dalys.

Tamsiaodžio siela baltojo kūne, stiliaus ikonos, frykduetas, ateiviai iš kitos planetos - tiek ir dar daugiau epitetų sulaukia „Beissoul&Einius“. Po šio chameleono pasirodymo atlikėjai atvers daugiau savo fantazijos durų.

Taigi „Chamillion“ šou metu Beissoul plastiką papildys profesionalaus choreografo pasirodymas.

Tuo tarpu kostiumus atlikėjas kompiliuoja pats: ieško ir kaupia, taip pat kelionių metu sutinka vis įdomesnių kostiumų kūrėjų. Jų pagalba Beissoul atranda naujas spalvų, formų ir tekstūrų galimybes, todėl vizualiai „Beissoul&Einius“ kaskart vis ekstravagantiškesni.

Beissoul & Einius „CHAMILLION SHOW15“ įvadas:

Įrašę pirmąjį albumą „Laikas Paikas“, duetas melomanų gretose iškart sau užsitikrino vietą. Net ir didžiausi skeptikai pripažįsta, kad šio unikalaus tandemo nuo pat pažinties su jais tiesiog neįmanoma pamiršti. O naujasis „Chamillion” neabejotinai pažers dar daugiau netikėtumų.

Bilietai į „Beissoul&Einius“ „CHAMILLION SHOW15“ jau platinami ticketpro.lt


   

Facebook comments