„Biplan“ albumo pristatymą pagyvino “Scotish Leader” orkestras

Rugsėjo 8-ąją, sostinės klube “Artistai” pramuštgalvių „Biplan“ surengtas ilgai laukto albumo “Chuligans” koncertas-pristatymas pranoko visus lūkesčius.

Į uždarą vakarą žiniasklaidos atstovai, pramogų verslo įžymybės bei „Biplan“ draugai rinkosi dar likus kelioms valandoms iki koncerto.

Kai devintą valandą vakaro scenoje pasirodė vakarėlio kaltininkai, “Artistų” kiemas buvo sausakimšas.

“Naująjį albumą “gimdėme” penkerius metus – beveik tiek pat laiko, kaip ir Vakarų Europos grupės. Na, bet mes ir gyvename beveik Vakarų Europoje”, - šmaikštavo scenoje pasirodęs „Biplan“ vokalistas ir gitaristas Maksas Melmanas, kuriam albumą išleidusios “Bomba Records” direktorius Justinas Garliauskas čia pat, scenoje, įteikė ir efektingą 3 litrų talpos viskio “Grant’s” butelį.

“Visi, kas norit gurkštelėti iš šio butelio, ateikit prie scenos”, - kvietė susirinkusiuosius Maksas.

Pirmasis iš šio butelio gurkštelėjo „G&G Sindikato“ lyderis Svaras - būtent kūriniu “1005 B”, kurį „Biplan“ įrašė kartu su reperiu, ir prasidėjo gyvas albumo “Chuligans” pristatymas.

Nuo pat pirmųjų akordų įsiaudrinusi publika visiškai “išprotėjo”, kai „Biplan“, padedami trijų dūdomis apsiginklavusių “škotų”, čia pat pakrikštytų “Scotish Leader” orkestru, sutrenkė “Vatokieva kaip mes” bei radijo stočių topuose dabar besisukančią “Šok ir nesustok”.

Naujojo albumo dainas „Biplan“ muzikantams pristatyti padėjo ir charizmatiškasis klavišinių instrumentų genijus Arnoldas Lukošius.

Ištvermingiausieji plokštelės “Chuligans” pasirodymą šventė iki paryčių.

Po penkerių metų pertraukos pasirodęs „Biplan“ albumas jau dabar vadinamas vienu geriausiu pastarųjų metų lietuviškos muzikos darbu, kuriame muzikantams pavyko suderinti pačius įvairiausius muzikos stilius ir kryptis.

Apie tai, kaip lietuviškos muzikos mėgėjai buvo išsiilgę naujų „Biplan“ dainų, liudija ir iškalbingas faktas: pirmąją albumo pasirodymo dieną buvo parduota net pusantro tūkstančio “Chuligans” kopijų.


   

Facebook comments