"Biplan": naujas singlas ir dar viena staigmena (+ video)

Grupė Biplan, neseniai išleidusi puikiai kritikų įvertintą albumą „Nuodai. P.S. Lyg paskutinį kartą“, muzikos mylėtojams pristato dar vieną naujieną – šviežią singlą „Tai nieko nepakeis“.

Pasak grupės muzikantų, šis kūrinys gerbėjų teismui pristatomas ne atsitiktinai – naujo albumo pristatymo metu būtent šis darbas tapo slaptuoju muzikiniu ginklu ir visuomet būdavo palydimas daugybės laimingų veidų ir gausybės publikos ovacijų.

„Matyt tos dainos žodžiai, muzika ir nuotaika į vieną visumą sutelkia visas geriausias mintis apie vasarą, o ir žmonės smagiausiai išsijudindavo vos užgrojus pirmuosius „Tai nieko nepakeis“ akordus.“ – sako neseniai įvaizdį pakeitęs Biplan lyderis Maksas.

Ne kartą stebinę originaliais singlų pristatymais ir išskirtinėmis jų pakuotėmis, šįkart Biplan paruošė ne mažiau įdomią staigmeną. Pati singlo pakuotė – tai lyg mažas konstruktorius, kurį sudaro du kompaktiniai diskai, varžtas, veržlė ir pakabukas. O kokią funkciją atlieka ir kam reikalinga kiekviena detalė, gerbėjai supras pažiūrėję specialiai naujam singlui nufilmuotą klipą, kurį pasižiūrėti galima svetainėje „YouTube" įvedus raktažodžius „Tai nieko nepakeis".

Beje, paklausti apie vasaros planus, muzikantai tarsi puse lūpų užsimena apie vasaros pabaigoje gerbėjams ruošiamą neįtikėtiną staigmeną, kuri taps albumo „Nuodai. P.S Lyg paskutinį kartą“ kulminacija.


   

Facebook comments