Bizzy Bone nepasirašė kontrakto su B2K

Praeitą mėnesį vaikinų R&B grupės nariai paskleidė žinią, kad savo įrašų kompaniją "Super Fam Records" papildė Bone Thugs-N-Harmony nariu Bizzy Bone, tačiau pats reperis paneigė tokią informaciją. Nors Bizzy pripažino, kad kalba dėl kontrakto buvo prasidėjusi, bet oficialiai nebuvo pasirašyti jokie dokumentai.

"Tai netiesa. Aš net nežinojau, kad jie turi leiblą," sakė Bizzy Bone. "Paskutinė naujiena iš jų stovyklos mane pasiekė tada, kai B2K paliko lyderis. Kelis kartus teko bendrauti su vienu grupės narių telefonu. Jis norėjo sudaryti sutartį. Kadangi 12 metų esu profesionalas, paprašiau, kad man atsiųstų visus reikalingus popierius. Bet nei jų, nei kito skambučio aš nesulaukiau."

Apie tariamą kontraktą reperis sužinojo po to, kai puslapyje AllHipHop.com atsirado naujiena, kuri sukėlė tikrą šurmulį. Įvairiuose leidiniuose atsirado straipsniai apie neva įvykusią sutartį, be to Bizzy Bone nedavė ramybės nuolatiniai telefono skambučiai.

"Kai jūs [AllHipHop.com] išplatinote tą pranešimą, prasidėjo tikras cirkas. Aš nekalbu apie Los Andželą, visą Kaliforniją ar Niujorką, aš kalbu apie visą šalį, visi tuo domėjosi. Dabar aš jus prigriebsiu už melagingą informaciją," juokaudamas kalbėjo Bizzy Bone.

Bizzy greitai sugrįš į radijo stotis ir televizijas, nes trečiasis solo albumas "Alpha and Omega" jau beveik baigtas ir laukia išleidimo dienos. Pirmasis singlas “I Wanna Die For You" pasirodys dar šį mėnesį.


   

Facebook comments