"Black Veil Brides" vokalistas Andy Biersack pristato visiškai kitokio skambesio solinę kūrybą, pasivadinęs Andy Black (+ debiutinės dainos video)

Andy Biersack jau įsitvirtino muzikos pasaulyje su glam metalo grupe "Black Veil Brides". Bet vokalistui maža veiklos - jis paskelbė apie savo šalutinį solinį projektą, kuriame vadinsis Andy Black sceniniu vardu. Jo muzikinis stilius gerokai skirsis nuo "BVB". Jau pasirodė ir pirmasis video, skirtas naujausiai jo dainai "They Don’t Need to Understand".

Prieš kurį laiką Biersackas "Kerrang" žurnalui prisipažino, kad jį įkvepia 80-ųjų new wave, dark wave ir goth grupės (pvz, "Depeche Mode", "The Sisters of Mercy"), bet teigė nenorįs, kad šitai atsispindėtų "BVB" muzikoje. Štai todėl jis ir sukūrė solinį projektą. Prie jo įrašų jis darbuojasi su buvusiu "BVB" prodiuseriu Johnu Feldmannu.

"Mano grupei netinka "Depeche Mode" ar "The Sisters of Mercy" skambesys. Jei būčiau "Black Veil Black" gerbėjas, ir pats nenorėčiau girdėti tokių jos įrašų. Man buvo svarbu, kad grupė neprarastų savo susiformavusio stiliaus," sako dainininkas.

Anot Andy, šis jo solinis projektas niekaip nesisies su grupe "Black Veil Brides" ir nemaišys jos veiklai.

"Tai - kaip hobis, dėl kurio kiti grupės nariai neprieštarauja," tvirtina Andy.

Pirmasis Andy Black singlas ir video:


   

Facebook comments