Bob'as Marley ir jo sūnūs pirmauja šių metų regi muzikos tope

Praėjus daugiau nei 26 metams po savo mirties, Bob‘as Marley ir toliau pardavinėja savo įrašus bei sugeba užkopti iki „Billboard“ metų pabaigos „Top Reggae Albums“ topo viršūnės.

Sąrašo viršuje atsidūrė „Forever Bob Marley“ pavadintas darbas, kuriame surinktos dainos iš ankstyvesniojo regi legendos gyvenimo laikotarpio, dar prieš pasirašant sutartį su „Island Records“.

„Bob Marley & the Wailers“ taip pat užėmė devintą vietą su disku „Africa Unite: The Singles Collection“, o dešimtoje atsidūrė albumas „Gold“ – abiejuose darbuose galima rasti klasutojų itin mėgiamas dainas „Stir It Up“ bei „Get Up, Stand Up“.
Tęsdami šeimos tradiciją, Marley sūnūs Stephen‘as ir Damian‘as gali didžiuotis užėmę antrąją ir trečiąją metų pabaigos regi topo vietas, kuriose atitinkamai atsidūrė jų diskai „Mind Control“ ir „Welcome to Jam Rock“. Broliai taip pat paminėti geriausių metų regi atlikėjų tope, kur dalinasi 3 ir 4 vietas.

Antrus metus iš eilės, geriausiu regi atlikėju išrenkamas niujorkietis Matisyahu, kuris ir toliau didina savo gerbėjų ratą, maišydamas hip-hop‘o ir regi stilius bei savo dainose nevengdamas žydų gyvenimo temos. Trys jo albumai, „Youth“, „No Place to Be“ ir „Live at Stubb's“, atitinkamai išsidėstė 5-oje, 6-oje ir 11-oje vietose geriausių albumų tope.

Ilgamečio topo lankytojo Sean‘o Paul‘o darbas „The Trinity“ pasiekė 4-ąją topo poziciją, nors 2006-aisiais atlikėjas galėjo didžiuotis ir nuvemis vienas hitu. Paul‘as taip pat liko penktas geriausių regi atlikėjų sąraše.

Kontraversiškasis atlikėjas Beenie Man, kuris šiemet buvo apkaltintas smurto prieš homoseksualus iniciavimu ir Jamaikos teisme nubaustas už mokesčių vengimą, albumu tope su savo darbu „Undisputed“ užėmė 14-ąją vietą, o geriausių atlikėjų tope liko dešimtas.


   

Facebook comments