"Bon Jovi" būsimose pasaulinėse gastrolėse ketina pasiūlyti bilietų kainas, kurios bus prieinamos kiekvienam

"Bon Jovi" nutarė pasiūlyti savo gerbėjams sumažintas bilietų kainas, kad grupę pamatyti galėtų ir skurdžiau gyvenantys muzikos mėgėjai.

Rokeriai 2013 m. surengs pasaulines gastroles "Because We Can" ir šio turo metu pristatys dainas iš būsimojo albumo "What About Now", numatomo išleisti 2013 m. rugsėjį.

Tiesa, jei gerbėjai manė, jog už galimybę pamatyti savo dievukus jiems teks pakloti nuo 95 iki 375 svarų, kaip yra "The Rolling Stones" 50-mečio turo metu, jiems yra proga džiaugtis. Grupės atstovai britų salose, atsakingi už koncertus, atskleidė, jog šios grupės pasirodymų bilietų kainos bus kur kas įkandamesnės.

Kalbėdamas su "The Mirror" "Bon Jovi" turo britų salose organizatorius Rob'as Hallett'as sakė: "Nudžiugau, kai jie atėję pas mane patikino, jog kitų metų turo "Because We Can" kainos bus įkandamos visiems."

Jis pridėjo: "Jei norime išlikti kaip industrija, mes turime atsiriboti nuo elito įvaizdžio ir milžiniškų kainų net už antraeilius bilietus. Galų gale, rokenrolas visuomet buvo ir visuomet turėtų būti žmonių muzika, o tai reiškia - prieinama kiekvienam."

Vienas grupei artimas šaltinis dienraščiui sakė: "Mes gyvename recesijų laikais, todėl grupė mano, kad 12.50 svarai už bilietą yra tobula riba."

Pasvajokime... Kiek už bilietą į "Bon Jovi" koncertą sutiktumėte sumokėti jūs, jei jie kitąmet nutartų aplankyti ir Lietuvą?   

Facebook comments