Bonnie Tyler naujam gyvenimui prikels legendinį savo hitą (+ video)

Bonnie Tyler įrašė visiškai naują daugybę apdovanojimų jai atnešusios dainos „Total Eclipse of the Heart“ versiją. Jai talkino projektas „Only Men Aloud“, laimėjęs televizijos „BBC“ rentą konkursą „Last Choir Standing“.

Naująją versiją aranžavo „Only Men Aloud“ narys Tim‘as Rhys-Evans‘as, o juos palaikė ir kūrinio autorius Jim‘as Steinman‘as, sukūręs tokius milžiniškus hitus kaip Meat Loaf darbas „Bat Out Of Hell“ bei Celine Dion daina „It’s All Coming Back To Me“.

Dainininkė sakė: „Džiaugiuosi šia nauja „Total Eclipse“ versija, o dirbti su tokiu puikiu choru kaip „Only Men Aloud“ yra tiesiog nuostabu. Džiaugiuosi, kad legendinis Jim‘as Steinman‘as, parašęs šią nuostabią dainą, patikino mane, jog naujoji versija jam labai patinka.“

Pirmą kartą gyvai naują dainos versiją Bonnie ir „Only Men Aloud“ atliko visiškai išparduotame koncerte Kardifo arenoje šių metų balandį.

Ją taip sužavėjo naujoji Tim‘o aranžuotė ir entuziastingas žiūrovų palaikymas, kad atlikėja nutarė iš naujo įrašyti kūrinį. Nauja dainos versija taip pat pasinaudojo ir kompanija „T-mobile“, kurios reklaminėje kampanijoje nuskambėjo būtent ši daina.

Kai kūrinys pirmą kartą buvo išleistas 1983-aisiais metais, Bonnie tapo viena iš vos keleto bričių atlikėjų moterų, kurioms pavyko užkopti ant aukščiausio JAV singlų topo laiptelio.

Bonnie Tyler ir "Only Men Aloud" atlieka dainą "Total Eclipse of the Heart"


   

Facebook comments