Bono užsipuolė "Apple", vangiai reklamuojančią jo labdaros projektą "(RED)"

"Jei remi labdaros organizaciją - nesigėdink to," praktiškai tai ir pasakė "U2" vokalistas ir filantropas Bono "Apple" kompanijai, pasipiktinęs, kad technologijų titanai nederamai reklamuoja jo pelno nesiekiantį "(RED)" projektą, remiantį kovą su AIDS ir ŽIV.

"Kur "(RED)" ženkliukas?", paklausė Bono vyriausiojo "Apple" dizainerio Jony Ive "Cannes Lions" konferencijoje. Išsitraukęs savo "iPad'ą", dainininkas bedė pirštu į vos įžiūrimą jo labdaros organizacijos lipduką. "Niekas jo net nepastebi," rėžė Bono. "Apple" užvaldęs kuklumas. Tai - lyg koks religinis kultas."

Nors "(RED)" ir "Apple" pradėjo bendradarbiauti dar 2006 metais, išleisdami specialų ryškiai raudoną "iPod" grotuvą "Nano", kiti "Apple" produktai taip neatspindėjo šios sąjungos.

"Viena iš priežasčių, dėl kurios malonu čia matyti Jony Ive - faktas, kad "Apple" padėjo labdarai surinkti 75 milijonus dolerių. Tačiau suknistai apie tai tyli!", į konferenciją susirinkusiai miniai pranešė Bono.

"Niekas nežino!" atsakė Ive. "Pradėjome bendradarbiauti su "(RED)" 2006 metais, išleisdami "Nano", o po to išleidome dar pusę tuzino kitų produktų. Mums tai - tikrai labai reikšminga."

Užsipuolęs "Apple", Bono paskelbė, kad ieško naujų sąjungininkų.

"Jei kas nors sukūrė kažkokį produktą, kurį galėtų kitais metais susieti su "(RED)" ženklu - praneškite. Būsim labai dėkingi," baigė jis.

Tuo tarpu "U2" ir toliau darbuojasi prie būsimo albumo. Nežinia, ar jis pasirodys šiais metais, bet kitais - būtinai.

Kol kas naujausia airių rokerių daina "Invisible":


   

Facebook comments